Özel Zamanlara, Özel Saatler

Özel Zamanlara, Özel Saatler

Pırlantalı Saat Modelleri 2014

Saat kültürü kadim bir gelenektir. Kültürümüzde de yeri çok özeldir. Günümüzde teknoloji geliştikçe dijital saatler de neredeyse bütün objelerde yerini almıştır. Cep telefonlarından, bilgisayara, otomobillerin panosundan, meydanlardaki saat kulelerine kadar heryerde saatlere rastlamaktayız. Asıl mesele, saatin saat olarak üzerimizde taşımamızdır. Eğer özel bir günümüz varsa, o özel gün için mutlaka özel bir saatimiz de olmalıdır.

Kimlik ve kişilik göstergesi saatler

Zaman ve mekanın başlı başına özel bir karekteri ve özel bir değeri vardır. Zaman ve mekanın ruhuna uygun bir nevi özel günün ambiansına göre kıyafetlerimizi belirlerken, aksesuarlarımızın da ona uygun bir uyumluluk göstermesi gerekir. Bunlardan birisi de kullanacağımız saatlerimizdir. Eski devirlerde cep saatinin ne kadar karizmatik olduğunu söylemeden de geçemeyiz. Günümüzde kol saati sadece zamanı göstermekle yetinmeyip, bir zinet eşyası ve aynı zamanda bir kimlik ve kişilik göstergesidir.

Pırlantalı Saat Modelleri 2014

Değerli taşlarla ışıldayan saatler

Altın ve pırlantalarla dizayn edilmiş kıymetli saatler, ışıltısı ve tasarımıyla dikkat çeker. Özel günlerde ışıltılı aksesuar kullanımından çok hoşlanmayana hanımlara, kıymetli taşlarla süslenmiş zarif saat modellerini özellikle tavsiye edebiliriz. Bugün için Ann Taylor koleksiyonundan en zarif saat modellerini özel zamanlarız için sizlere özel seçtik. Bu şık saat modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir