Özel Günlerin Vazgeçilmez Renk Kombini Kırmızı

Özel Günlerin Vazgeçilmez Renk Kombini Kırmızı

Özel Günler için Kırmızı Abiye Kombin

Yeni bir gün; yine bir kombin. Yine bu sefer de boydan boya kırmızı bir abiye elbise. Sade, yakasız, desensiz klasik bir elbise. Özel tasarımı, kumaşın dokuması, dikişi ve modeliyle kırkbeşlerin, ellilerin vintage havasında özel bir kıyafeti. Nişanlarda, düğünlerde, davetlerde, nice özel günlerde cesaretle tercih edilen bir kreasyon. Kırmızının ben buradayım diyen duruşu. Özellikle genç neslin tercih ettiği bir kreasyon; İlkbahar ve yaz sezonun en gözde ve beğeni alan ürünü.

Tesettür kalıplarına uygun bir abiyeye bir çift zarif bir ayakkabı, çanta, bilezik, kırmızı taşlı bir yüzük ve otantik gerdanlık bir takının bütünleştirdiği bir kıyafet. En önemlisi tesettürlü hanımların olmassa olmazı, bir başörtüsü şal ya da eşarp. Biz bu kombinde bir şalı tercih ettiğimizde mükemmel şıklıkla buluşabiliriz.

Özel günler mutluluğun habercisidir. Birlikteliğin ve özel anların habercisidir. Böyle günlerde şıklığınızla tarzını gösterebilirsiniz. Sadelikten yana iseniz böyle günlerde tercih ettiğiniz kıyafet sade bir seçim olmalıdır. Işıltıdan uzak ama kumaşı ve duruşu ile de elegan bir kıyafeti tercih edebilirsiniz. Özel günler için hazırladığımız bu kombinde kırmızının albenili görüntüsü cezp etmektedir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *