Alexander Mcqueen’den Sultan Gibi Hissedeceğiniz Şık Abiye Kombin

Alexander Mcqueen’den Sultan Gibi Hissedeceğiniz Şık Abiye Kombin

Alexander Mcqueen Tasarımı Abiye Kombin

Özel günler ve özel anlarda en özel kıyafetleri tercih etmek isteriz. Birbirinden farklı tesettür abiye modelleri arasında, kendimiz için en şık olanı bulmak isteriz. Abiye kıyafet tercihinizde, renk seçiminiz çok önemlidir. Tercih edeceğiniz kırmızı renkli bir abiye kıyafetle gecenin en çok parlayan ismi olabilirsiniz.

Biz de bugün kombin tercihimizi, şık bir kırmızı abiye elbiseden yana seçtik. Aslında bu tasarımla kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz. Alexander Mcqueen’in bu özel abiye elbise tasarımına, adeta vurulduk diyebiliriz.

Bu özel tasarımının gold rengindeki işlemeleri elbisenin kırmızı rengini dağıtarak, tasarımda altın ışıltısını sağlamaktadır. Nişan ya da kına gecelerinde böyle bir tasarımla gecenin stil sahibi şık hanımları arasında yer alabilirsiniz.

Pelerin tarzı üst parçası ile bu şık elbiseye ayrı bir zenginlik katılmıştır. Kumaşın özel dokusu ise işlemelerin detaylarını tamamen yansıtmaktadır. Bu özel tasarım şık abiye elbise gerçekten Alexander Mcqueen’in koleksiyonunda tek başına bir albeni oluşturmaktadır.

Yaz aylarına denk gelen abiye kıyafet tercihlerinizi açık renklerden yana da kullanabilirsiniz. Tercihiniz kırmızı ve kombinimizdeki gibi bir elbise ise gold rengi ile diğer tüm parçaları tamamlayabilirsiniz. Şık bir gold şalı tercih ederken, ayakkabı ve çantayı renk olarak daha açık bir tondan yana da kullanabilirsiniz. Aksesuarlarınızı ışıltılı tercih edebileceğiniz gibi, tek renk kırmızı taşlardan oluşan bilezik ve yüzükten yana da kullanabilirsiniz.

Özel günler, özel hatıraların resmidir. Mutluluğunuz böyle günlerde en özel kıyafetlerle resmedilsin.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Alexander Mcqueen’den Sultan Gibi Hissedeceğiniz Şık Abiye Kombin” için 2 cevap

  1. hatice dedi ki:

    fiyat nedir?

  2. tuba dedi ki:

    Harika bir abiye,nereden ulaşabiliriz ayrıca fiyat nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir