Özel Günlerin Kurtarıcısı Valentino Rockstud Ayakkabılar

Özel Günlerin Kurtarıcısı Valentino Rockstud Ayakkabılar

Valentino-Rockstod-Ayakkabı-Modelleri-2

Valentino Rockstod ayakkabılar, ilk çıktıkları yıl olan 2010’dan bu yana popülerliğini sürdürüyor. Özellikle 2014 yazında hemen hemen her rengi, trendler arasında adından söz ettiriyor. Rockstod ayakkabılar Valentino ile birlikte klasikleşerek, özel kombinlerin aranılan parçalarından oldu.

Valentino-Rockstod-Ayakkabı-Modelleri-2

2010 yılında kendine trendler arasında yer bulan Rocker tarzı ile birlikte Valentino’nun Rockstud ayakkabı modelleri de adından söz ettirmeye başladı. Özellikle kırmızı Rockstud’lar albenisi, cazibesi ve göz alıcı rengi ile kombininizin en dikkat çeken parçası. Bu özel tasarım yıllar geçmesine rağmen, ayakkabı modelleri arasında klasikleşen tasarımı ile yükselişini devam ettiriyor.

Valentino Rockstod Ayakkabı Modelleri

Valentino Rockstod ayakkabı modellerinde “Slingback” tasarımı t-bantları, zımba detayları ve arkası açık olmasıyla, yazın daha çok tercih edilenlerinden. Bununla birlikte şıklık denince ilk akla gelen Stillettolar da Valentino Rockstod serisinde kendisine en ön sırada yer bulan modeller arasında.

Valentino Rockstod Ayakkabı Modelleri

Dünya starları, stil ikonları ve birçok moda blogerının web sitelerinde bu ayakkabı ile çekilmiş muhakkak bir poz bulabilirsiniz. Fiyatının pahalı olduğu bu model, benzer tasarımlarla daha uygun fiyatlarda kendisine alıcı bulmakta. Sizler de Valentino serisinin her modeline bayılıyorsanız, muhakkak klasikleşen bu ayakkabılardan bir tane almalısınız!

Valentino Rockstod Ayakkabı Modelleri

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *