Özel Duygularınızı Sonbaharın Renkleriyle Yansıtın

Özel Duygularınızı Sonbaharın Renkleriyle Yansıtın

Özel Duyguların Kombini

Biz hanımların yapmaktan en çok zevk aldığı şeylerin başında özellikle alışveriş gelir. Bir de kafa dengi bir arkadaşımız varsa yanımızda tüm mağazaları keyifle alt üst ederiz. Bazen öyle bir elbise görürüz ki gözümüz o elbiseden başka bir şey görmez. Tek parça bir elbiseyi hemen o anda kafamızda birkaç ayrı ayrı kombinle üstümüzde hayal ederiz. İşte farklı birçok seçenekle kombin yapabileceğiniz şık bir elbiseyi bugünkü kombinimizde yer verdik. Kendinden çiçek desenli hafif parlak kumaşı olan bu elbiseyi her zamanki gibi bir ceket ve pantolonla kendimize uygun hale getirebiliriz.

Pudra tonlardaki elbisemizdeki en dikkat çeken detay ise çiçek desenlerindeki pastel renk geçişleri ve belindeki küçük peplum detayları. Pudrayı bir ton koyu rengi olan açık kiremit bir şal çanta ve takılarla hareketlendirebiliriz. Şal ve eşarp tercihi tamamen size kalmış aslında. Bizim önerimiz tek ton bir şaldan yana olmaktadır.

Bu elbise bütün aksesuarlarıyla birlikte düşündüğümüzde, sanki özel duyguların yoğunlaşmış halini resmeden bir kombini biz sunabilir. Masum bir aşk bir heyecan fırtınası yaratabilir. Sanki yeni duyguların, yeniden filizlendiği gibi, bahardan kalan değerlerin yaz ikliminde buluştuğu gibi. Böyle bir kombin gençliğin ve orta yaşın ortalamasında buluştuğu bir zaman ve mekan mefhumu mutluluğudur sanki. Kıyafet ve kombin işi her yaş insanın taşıdığı duyguların değerini bilmede, bir gönül yapma işidir. Her kombin bir kitap ve bir roman kadar anlatı içeren etkin bir değerdir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir