Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Özel Davetler İçin Abiye Modelleri ve Stil Önerileri

Özel Davetler İçin Abiye Modelleri ve Stil Önerileri

2014 Tesettür Abiye Modelleri ve Trendleri

Düğünler, nişanlar, kınalar… Tüm özel davetler için en şık abiye modellerini tercih etmek isteriz. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda, abiye tercihlerinize özel stil önerilerimizi paylaşacağız. Renkler, modeller ve kumaşlar abiye kıyafet seçimlerinizde dikkat edeceğiniz en önemli konuların başında gelmektedir.

2014 Tesettür Abiye Modelleri ve Trendleri

Öncelikle gideceğiniz organizasyona göre bir kıyafet belirlemelisiniz. Bununla birlikte organizasyon sahibine yakınlığınızla da, tercih edeceğiniz kıyafet seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Eğer yakın bir arkadaşınızın ya da yakın bir akrabanızın düğün ya da nişanına davetliyseniz, özel bir kumaştan tasarlanmış dantel ve pul işlemelerinin yoğun olduğu bir abiye kıyafet tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte renk seçiminiz de önemlidir. Abiye renk seçimlerinizde teninizle en uyumlu rengi ve sezonun trend renk skalasından olan herhangi bir tonu seçmenizi öneririz.

2014 Tesettür Abiye Modelleri ve Trendleri

Eğer özel bir yemek ya da kurum ve kuruluşların bir organizasyonuna davetliyseniz, asla düğüne gider gibi giyinmemelisiniz. Daha minimalist tasarımları seçerek sade ve zarif bir duruş sağlamalısınız. Böyle bir gün ya da geceye eşarbınız ya da çantanızla ışıltı ve hareket katabilirsiniz. Tüm bu seçimlerinizi yaparken sezonun trend ve renklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu kış sezonu zincir saplı çantalar, leopar eşarp ve ayakkabılar, kapitone ve parlak kumaşlar trendler arasında. Bordolar, su yeşilleri, siyah ve kobalt mavisi ise sezonun öne çıkan renkleri.

2014 Tesettür Abiye Modelleri ve Trendleri

Özel gün ve gecelerde abiye kıyafet tercihiniz kadar eşarp şal, ayakkabı ve aksesuar tercihleriniz de çok önemlidir. Eğer kıyafetiniz ışıltılı ve desenli bir tasarım ise mümkün olduğunca tüm aksesuarlarınızı sade modellerden tercih etmenizi öneririz. İnce zarif bir bileklik, sade bir yüzük ve tek renk eşarp ya da şal seçmeniz modern ve zarif görünmenizi sağlayacaktır. En önemli detay ise desenli, iki renkli ve ışıltılı bir kıyafet üzerine asla desenli bir ipek eşarp seçmeyin. Sade bir şal size elagan bir tarz sağlayacaktır.

1 Trackback

  • 2013-11-08 | Permalink |

    […] Abiye elbise modellerinde tercihiniz şifon ve uçuş uçuş bir modelden yana ise, modelin baskın bir tasarım olmasına dikkat edin. Şifon kumaşlardan yapılan abiye elbiselerde işlemelerin ve modelin çok sade olması kıyafetin normal bir elbise görünümünü verebilir. Bu sebeple daha belirgin işlemelerden tasarlanan modeller şifon abiyelerde öncelikli tercihiniz olmalıdır. […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *