Şık Tesettür Abiye Modelleri ile Işıltıyı Yakalayın

Şık Tesettür Abiye Modelleri ile Işıltıyı Yakalayın

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Tesettür Abiye Modelleri

Özel gün ve davetlerde her zaman çok şık olmayı arzu ederiz. Aylar sonra bir düğün ya da kına programımız olsa bile aylar öncesinden hazırlıklara başlarız. Tercihimiz abiye bir elbiseden yana ise renk ve model konusunda karar verme aşaması günleri alır. Tesettür giyim markalarının abiye koleksiyonlarına bakarken bir yandan da çok şık bir model bulursak özel dikimi tercih edebiliriz.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Bizler de sizlere fikir vermesi açısından tesettür abiye modellerini araştırdık. Eğer nişan ya da kına gibi özel ve mutlu bir an yaşayacaksanız şimdiden modellere bakmanızı tavsiye ederiz. Abiye elbise seçerken öncelikle nasıl bir model istediğinize karar verin. Kumaşından, işlemesine renginden modeline kadar bir fikir oluşturun.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Kabarık abiye modellerden yana ise tercihiniz kumaş kalitesine çok dikkat edin. Çok kalın kumaşlardan tasarlanan bazı modeller, verilmek istenilen şıklığın üstüne çıkmaktadır. Bir anda abiye elbise içinde kaybolursunuz. Oysa abiye elbise seçiminde modelin şıklığı ve güzelliği kadar,sizin de zarafet ve estetiğiniz de öne çıkacaktır.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Abiye elbise modellerinde tercihiniz şifon ve uçuş uçuş bir modelden yana ise, modelin baskın bir tasarım olmasına dikkat edin. Şifon kumaşlardan yapılan abiye elbiselerde işlemelerin ve modelin çok sade olması kıyafetin normal bir elbise görünümünü verebilir. Bu sebeple daha belirgin işlemelerden tasarlanan modeller şifon abiyelerde öncelikli tercihiniz olmalıdır.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Model seçimiz kadar renk seçiminiz de çok önemlidir. Sizi solgun ve cansız gösterecek renklerden uzak durmalısınız. Sezonda en çok öne çıkan renkleri göz önüne alarak size en yakışacak rengi tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Yorumlar

“Şık Tesettür Abiye Modelleri ile Işıltıyı Yakalayın” için 5 cevap

 1. Şeyma Nur Sarıoğlu dedi ki:

  Merhaba, kırmızı kaftanlı kına gecesi kıyafetinin markası nedir acaba?

 2. sureyya dedi ki:

  merhaba, siyah abiye elbisenin markası nedir ve nerede bulabiliriz…

 3. zeliha dedi ki:

  Siyah dantelli elbisenin markasi nedir ve nerde bulunabilir

 4. elif dedi ki:

  sparişler ve fiyatlar hakkında nerden bilgi alabiliriz..?

 5. sevil demirbas dedi ki:

  Alti balik etekli ustu ceketli elbiseyi nerden ve kaca bulabilirim acele tlf msj atabilirsiniz 05316098931

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir