Özel Bir Koleksiyon “Nu”

Özel Bir Koleksiyon “Nu”

Nu Tekstil 2014 Koleksiyonu

Nu 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

25 yılını İtalya’da geçiren Nurçin Sebük Armani, Gianfranco Ferre, bir dönem Moschino, ardından Jean Paul Gaultier’ın ve sonra Moschino ve Valentino’nun da Moda Koordinatörlüğünü yaptıktan sonra, tüm birikimini ve deneyimini kendi markası “Nu” ile ortaya koyuyor.

Nu Tekstil 2014 Koleksiyonu

Koleksiyonun tamamına baktığımızda rahat modellerin fazlalığı dikkatimizi çekiyor. Şıklığı ve rahatlığı bir arada tutan Nu, çekimleri ile de bizi kendisine hayran bıraktı. Özellikle 2014 İlkbahar Yaz sezonunun trendi olan pililer Nu koleksiyonunda en özel tasarımlarda yorumlanıyor. Siyah ve beyaz birlikteliği ise pililerle ayrı bir şıklık oluşturmakta.

Nu Tekstil 2014 Koleksiyonu

“Asi Bir Ruhun Dingin Sularda Gezmesi”

Yeni sezonla birlikte her markanın ilkbahar yaz koleksiyonunu yakın markaja alıyoruz. Bildiğiniz ve aşina olduğunuz markaların yanı sıra, YeşilTopuklar editörleri olarak çok özel tasarımların bulunduğu tüm markaları da sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bugün kaleme aldığımız Nu yeni sezon koleksiyonu, asi bir ruhun dingin sularda gezmesi gibi farklı bir kulvarda karşımıza çıkıyor.

Nu Tekstil 2014 Koleksiyonu

Sizler de bu sezon farklı markaların tasarımlarını gardırobunuza katmak istiyorsanız, Nu yeni sezon koleksiyonunu görmenizi öneriyoruz. Rahat ve minimal formların yanı sıra, feminen detayların da vurgulandığı koleksiyon size farklı bir stil sunacağa benziyor.

Nu Tekstil 2014 Koleksiyonu

Nu Tekstil 2014 Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir