Örme Parçalar Neden Şu An İçin Mükemmel Bir Seçim

Örme Parçalar Neden Şu An İçin Mükemmel Bir Seçim

Triko Kazak -Rümeysa Düzyazan / Özsarıçam Hıka - Rimel Aşkına Hilal

Sonbaharın hızlı giriş yapmasıyla soğuyan havalara bir çözüm olan örme parçalar, aynı zamanda evde geçen günlerin ardından alıştığımız konforu vadediyor. Bu iki harika neden, bilindik trikoları güncelleyerek dolaplarda her zamankinden fazla yer edinmeye hazırlanıyor.

Manuka Süveter - Massimo Dutti Desenli Süveter

Manuka Süveter
Massimo Dutti Süveter

Güneşli Sonbaharı Renkli Süveterlerle Yaşa

Gençlerin yeni sezon görünümlerine eşlik eden süveterler, örme dokularla en iyi görünümlerine kavuşuyor. Özellikle güneşli sonbahar günlerini daha bir güzel kılan bu parçalar, renk renk desen desen aramıza karışıyor. Siz de beyaz gömlekleri ister crop ister uzun süveterlerle tamamlayın.

Yaqa Etekli Triko Takım & Cloche Pantolon Hıka Triko Takım - Betül Gedik

Örme Takımların Yükselişi

Her sezonun trendi olan triko takımlar, bu sefer daha bir gündemde. Konforu sade bir formla yansıtmayı sağlayan ikililer, vadettiği kolaylığı tesettürlü kadınların günlük stilleriyle buluşturuyor. Özellikle beyaz, gri, krem, kahve ve bej gibi tonların hakimiyetindeki parçalar işlevselliği sunuyor. Gönlümüz her ne kadar bu minimallikten yana olsa da bu sadeliğe bir rakip olarak aramıza katılan neon renkli örme takımlar da oldukça trend. Takım ruhunu ister etek – bluzlarla ister bol pantolon – tunik ikileriyle yansıtın.

Cloche Hırka&Elbise - Betül Gedik - Refka Hırka - Şeyma Kaymak

Refka Hırka

Hırkalarla Sezona Yumuşak Geçiş

Yazdan çıkıp serin sonbahar günlerine ayak uydurmakta zorlananların imdadına hırkalar yetişiyor. Bu sezon her zamankinden gündemde olan yükselen trendimiz, sonbaharın renklerini natürel halleriyle yaşıyor. Kocaman düğmeleriyle ve kalın sık örme dokularıyla dolapların en sıcak parçası olacak hırkaları, jean – gömlekle cool; elbise ve etek üzeri bohem stille kullanabilirsiniz.

Terzi Dükkanı Triko Elbise – Zühre Trençkot

Terzi Dükkanı Triko Elbise
Zühre Trençkot

Trençkot Havasını Örme Elbiselerle Yaşamak

Sokak stilinin en havalı tesettür kombinleri arasındaki örme elbiseler, sonbahar günleri için aramıza katılıyor. Henüz daha boğazlı kalın dokumalara yol varken daha ince hatta sıfır kollara yer açmak lazım. Trençkot havasıyla harika bir ikili olan parçalar, topuklu çizme ve bootie’lerle her anlamda yükseliyor.

Dilvin Kapüşonlu Kazak - İpekyol Kapüşonlu Triko

Dilvin Kapüşonlu Kazak
Dilvin Kapüşonlu Kazak

Sweat’lerin En Örme Hali

Sweatshirt’lere sonbahar ruhu getiren örme dokular, bir de kapüşon detaylarıyla oldukça gençleşiyor. Serin havalar için harika bir seçenek olan bu tasarımlar, hem vadettiği konforu hem de normcore bir sokak stili için kapınızı çalıyor.

Kübra Biriktir Uzun Hırka & Niqozza Uzun Desenli Hırka - Betül Gedik

Örme Parçaları Dış Giyim Gibi Kullan

Kalın dokulu örme parçalar, kapalı mekanlar için henüz pek iyi seçenek olmasa da sokak stili için harika bir dış giyim baş rolü. Özellikle oversize kalıplarla tasarlanan örme ceketler, kimi zaman bir hırka gibi uzun kimi zaman bir trenç gibi diz boyunda. Onları ister sonbaharın kahve kokulu renkleriyle ister patchwork modasına uyarak kullanın.

Qooq Oversie Kazak - Hülya Aslan

Tek Başına Yumuşacık Bir Oversize

Sonbaharın iyiden iyiye soğuyan günleri için oversize örme kazaklara şimdiden yer açın. Geniş kalıpları, uzun kolları ve yumuşacık dokulularıyla sarılma hissi uyandıran bu tasarımlar, kolejli stillere atıfta bulunarak gömleklerle kullanılmak için can atıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir