Olcay Tekstil 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Olcay Tekstil 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Olcay Tesettür Giyim Modelleri  2014

Yeni sezon koleksiyonlarından en beğendiğimiz markaları, sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Olcay Tekstil farklı ve sıra dışı özel tasarımlarıyla 2013-2014 Sonbahar Kış sezonunda, bizim en çok beğendiğimiz koleksiyonlar arasında yerini aldı.

Olcay Tekstil, yeni sezon koleksiyonunda geleneksel bir tasarım anlayışla günün moda trendlerini buluşturarak yeni sezon modelleriyle sektördeki tüm rakiplerinden sıyrılmaktadır. Klasik kaban, manto, bayan giyim modellerinin yanı sıra enerjik tasarımlarıyla tesettür giyim koleksiyonları arasında, moda severlerin beğenisini kazandı.

Olcay Tesettür Giyim Modelleri  2014

Koleksiyonda otantik desenlerle işlenmiş kaban modelleri, kapşonlu spor kısa modeller, renk blokları ile tasarlanan uzun şık kabanlar, etek ve ceket takımlar, oval kesim özel modeller, sezon trendi ekose desenli kabanlar, kap ve pantolon etekler öne çıkan parçalar arasında.

Sizler de farklı tesettür giyim markalarının koleksiyonlarını takip ederek kendi tarzınızı oluşturmak istiyorsanız, Olcay Tekstil’in yeni sezon modellerine bakabilirsiniz. Modern ve şehirli hanımların hedef kitlesi olan modeller, yeni sezonda hanımların beğenisini kazanacağa benziyor.

İşte Olcay Tekstil’in 2013 2014 Sonbahar Kış yeni sezon koleksiyonu…

Yorumlar

“Olcay Tekstil 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Gulsah dedi ki:

    Krem manto. Fiyatlarinizi nasil ogrenebilirom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir