Ofis Giyiminde Rahatlığı Tercih Edenlere 6 Stil Önerisi

Ofis Giyiminde Rahatlığı Tercih Edenlere 6 Stil Önerisi

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Ofis Giyimindeki Ciddiyeti Cool Parçalarla Kırın

Cool hava farklı stillerle ofis stiline taşınıyor. Ciddiyet yerini rahatlığa bırakırken yeni moda akımlarıyla, iş yaşamınıza baharın enerjisi katın. Günün temposuna ayak uydururken alışılagelmiş ofis stilini cool tavrıyla bozacak parçalar ve ipuçları ise yazımızda!

Üzerinizden akıp gidecek, incecik kumaşlar, yumuşacık dokularıyla yazın sıcağında tercih sebebi olacak. Tasarımlar, natürel renkleri ve ofis stiline uyum sağlayan kesimleriyle casual stili cool havayla buluşturacak. Aylardır sığındığınız koyu renkleri kaldırarak açık, ferah, natürel renkleri dolabınıza yerleştirin. Ofis stiline farklı havayı, cool parçalarla taşıyın. İşte özellikle genç tesettür ofis kombinlerine hemen adapte olacak cool ofis stilleri.

Tesettür Giyim Ofis Modelleri 2016

Tulum: Tuğba Venn – Satın Al

Stil Bayrağını Tulumla Çekin

Ofis stiline yakışacak en iyi parçalardan tulum, yeni sezondaki rahat tavrıyla cool görüntüye de damga vuruyor. Tuğba Venn 2016 tulum modeli ile ofis giyiminize farklı ve özgün bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Tulum: Nocturne

Koyu tonların yanı sıra natürel renklerle hoş görüntüsüne minimal şıklık katan tulumları, kalçaları kapatacak incecik salaş ceketlerle buluşturun.

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Tunik ve Yelek: Riva Fashion

Üst Düzey Konfor

Bol pantolonların sezona vurduğu damga, herkesi cezbediyor. Konfor ve rahatlığının yanı sıra şıklığı sergilemekten çekinmeyen sofistike pantolonlar, ofis stilinin cool parçalarından. Kısa tunikler, uzun yeleklerle şıklığınızı bozmadan konforu üst mertebeye taşıyın.

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Kap ve Etek: Yeşim Özcan

Şifon ve Minimalist

Şifon gömlekler, yaz aylarının sıcağında kilit parça olurken şıklığıyla da heyecan verecek. Floral desenlerle dinamizm kazanan, enerjiyi arttıran şifon uzun tunik gömlekleri, tek renk tasarımlarıyla minimalist çizgiye taşıyabilirsiniz. Kalem pantolonlar ve zarif düz taban ya da topuklu ayakkabılarınız stili tamamlayacak.

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Etek ve Pantolon Etek: Riva Fashion

Tek Parçayla Maksimum Şıklık

Ofis stilinin klasik havasını cool havadaki etek ve elbiselerle yansıtmaya ne dersiniz? Tek parçayla maksimum şıklık, maksimum rahatlık! Yaza en yakışan beyazı, etek ve elbise tasarımlarınızda kullanın. Cool havayı bozmamak için de natürel tonlarla tamamlayın. Topuklu ayakkabının klasikliğinden sıyrılın ve ışıltılı düz taban ayakkabılarınızla hareket katın.

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Tunik: Armine – Etek/Bluz: Tuğba Venn

Bu Yaz Mavisiz Geçmeyecek

Dolabınızda hala bebe mavisi bir parça yoksa ilk yapmanız gereken bu renkten bir tasarımı edinmek olacak. Elbisede, etekte, tunikte, aksesuar ve ayakkabılarda. Mavinin, ferah duruşu, huzur veren havası şiirlere bile konu olurken kombinlerinize eşlik etmemesi düşünülemez öyle değil mi? Ofis stilinin koyu iç karartan renklerinden uzaklaşarak mavinin cool havasını yakalayın.

Tesettür Genç Ofis Giyim Modelleri 2016

Trençkot/Tunik: Kuaybe Gider – Satın Al

Farklı Fikir Farklı Hareket

Trençkotlar ve ceketler klasik formundan sıyrılıyor ve kesimleriyle farklılaşıyor. Yeni sezonun hareketiyle buluşan, natürel renkleriyle doğal havayı yansıtan ceketlerle şıklığı elden bırakmayın. Ofis stiline sıra dışı halleri, asimetrik kesimleriyle coolluk kazandıracak trençkot ve ceketler, modayla yakın temasta.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir