Nostaljik Farklı Bir Kıyafet, Farklı Bir Kombin

Nostaljik Farklı Bir Kıyafet, Farklı Bir Kombin

Nostaljik Yazlık Kombin Önerisi

Son zamanlar nasıl ki seksenler dizisi izleyenler tarafından tutuldu ise, şimdi de doksanlar dizisi izleyicinin dikkatini çekecektir. Herkes nedense bizim zamanımızda herşey iyiydi anlamına gelen cümleler kurarken sanki babaannemizin dizinde masal dinler gibi nostaljiyi yaşayabiliyoruz. Biz de öyle bir etek seçelim ki; tamamen klasik olsun. Her çevresi pilelerle çevrili bir etek ki yerlerde sürünsün. Böyle bir etek altında ayakkabılar bile kaybolabilir. Biz yine de tozu dumana katmadan bir beş santimlik kısaltma yapalım da ayakkabılar da kendini göstersin.

Bir vintage etek, ellilerden klasik bir ceketle ve topuklu ayakkabımızla birlikte bir kıyafet bütünlüğü oluşturalım. Gözlüğümüz, taşlı bilekliğimiz, piramit prizma küpelerimiz, çantamız, cep telefonumuz, sıcaklarda, biraz hava, biraz esinti dediğimiz zaman yardımımıza koşan yelpazemizle şık bir kombine sahip olalım.

Burada her ne olursa olsun lacivert ve sarı, öyle bir renk kombini oluşturuyor ki, kıyafetimizin de üstünde bir imajı zorlayabiliyor. Klasik bir vintage resmini bu renklerle çizmek isteyişimizdendir. Onun için eşarbımızı bu iki rengin dışında, bu iki rengin genlerini taşıyan bir bütünlemeyle değer katacak bir unsur olarak da düşündüm. Bu başörtüsünün renk seçimiyle sarı lacivert ağırlığını hafifletecektir. İsteyen eşarp olarak isteyen flar olarak kullanabilecektir.

Bu sezonun trend rengi sarı her kıyafette bütünleşerek stil sahibi hanımlar için bir tarz oluşturacaktır. Siz de bunun gibi farklı bir kombin düşünün, kendiniz için bir farkındalık oluşturun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir