Normcore’dan Ayrıcalıklı Kumaşlarla Özel “Elbise Koleksiyonu”

Normcore’dan Ayrıcalıklı Kumaşlarla Özel “Elbise Koleksiyonu”

Tesettür Uzun Elbise 2021

Modest giyimin en yeni ve en yenilikçi markası Normcore sonbahar kış sezonunda çok özel bir kapsül koleksiyonla, şık şehir stilini doğal kaşmir kumaşlar ile buluşturuyor.

Normcore’a özel geliştirilen doğal kaşmir kumaşların konforuyla tasarlanan ve yeni normal hayatlarımıza gönderme yapan “Newnorm Capsule” koleksiyonu her daim şık ve konforlu tasarımlar sunuyor.

Tesettür Ekose Elbise Kombini 2021

Normcore Ekose Kaşmir Elbise
Normcore Gri Viskon Şal

Genç, dinamik ve ilhamını şehirden alan Normcore, sonbahar kış koleksiyonunda farklı tarzları modadan bağımsız mottosuyla bir arada sunuyor.

Uzun Kışlık Elbise Modelleri

Tamamen ihtiyaca yönelik parçaların  farklı tarzlar ile buluştuğu tasarımlarla zenginleştirilen Normcore ‘Newnorm Capsule’ koleksiyonu, kaliteyi ve gün boyu rahatlık sunan şıklığı aynı anda sağlıyor. Koleksiyon, kaşmir elbise, doğal kumaşlı şallar, ikili takımlar ve tuniklerden oluşuyor.

Normcore Uzun Elbise Modelleri

Dinamik yaşam stiline sahip kadınlar için, gün boyu nefes alan kumaşlardan tasarımlar sunan koleksiyondaki uzun elbiseler ise en çok öne çıkan parçaların başında geliyor.

Tesettür Kareli Elbise Kombini 2021

Normcore Ekose Kaşmir Elbise
Normcore Siyah Viskon Şal

Kaşmir İçerikli Elbiseler

Kaşmir içerikli elbiseler nefes alarak gün boyu konfor alanınızı genişletme özelliğine sahip. Newnorm Capsule koleksiyonuda yer alan elbiseler, doğal kaşmir içeriği ile ekstra konfor ve sıcaklık sunarak vazgeçilmeziniz olacak.

Tesettür Bordo Elbise Kombini 2021

Normcore Bordo Elbise
Normcore Patlıcan Viskon Şal

Ayrıcalıklı Kumaşlar

Ayrıcalıklı kumaşlardan astarsız olarak tasarlanan elbiseler ise, konforlu kalıpları ve hafifliği sayesinde gün boyu konfor sağlıyor. Normcore tarafından yeni nesil kumaş teknolojileri kullanılarak geliştirilen elbiseler, özellikli iplikleri sayesinde benzersiz doğallığa sahip.

Ekose Çizgili Elbise Kombini 2021

Normcore Gri Çizgili Elbise
Normcore Vişne Viskon Şal

Günden Geceye Konfor

Günden geceye hareket halinde olan, şıklığı ve konforundan ödün vermeyen kadınlar için özel olarak geliştirilen Normcore elbiseleri, konforun yanı sıra ekstra yumuşak yapılarıyla dikkat çekiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir