Nihan Giyim 2019 Koleksiyonu İle Yaza Renkli Bir Başlangıç

Nihan Giyim 2019 Koleksiyonu İle Yaza Renkli Bir Başlangıç

Nihan Giyim 2019 Yaz Keten Trenç ve Pantolon

Yazın gelişini müjdeleyen canlı renklerin enerjisiyle ışık saçan Nihan Giyim, yeni sezonda şık ve güçlü tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Konfordan ödün vermeyen doğal kumaşlı tasarımların yer aldığı Nihan 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu mevsimin kusursuz stillerine imza attırıyor. Enerjisi yüksek tasarımlarla stilinizi zirveye taşıyacak Nihan Giyimin yeni koleksiyonunu sizde merak ediyorsanız yazımıza mutlaka göz atın…

Nihan Giyim 2019 Yaz Çizgili ve Pötikare Desenli Elbise Modelleri

Desen Desen Güzellik

Dokuları, renkleri ve desenleriyle yaza çok yakışacak elbiseler Nihan Giyim 2019 koleksiyonunda yerini alıyor. Pötikare desenler, çizgiler, önden düğmeli tasarımlar, bele dolanan kemerler markanın bu yaz ki elbise tasarımlarında karşımıza çıkan detaylarından sadece bir kaçı…

Nihan Giyim 2019 Yaz Ekru Boyfriend Pamuk Tunik

Dozunda Şıklık

Her kadının dolabında olması gereken parçalara dozunda renk ve desen katan Nihan, sadeliği elden bırakmadan şıklığı yakalıyor. Modern siluetlerin tamamlayıcısı yalın parçalar dinamik renklerle güçlerini birleştiriyor.

Nihan Giyim 2019 Yaz Çizgili Tunik Modelleri

Enine Boyuna Çizgiler

Nihan Giyim 2019 Yaz Koleksiyonunda çizgiler; elbiselerden tuniklere, şallardan eşarplara kadar uzanıyor. Enine, boyuna ya da her ikisinin bir arada olduğu tasarımlar şıklık ve konfor arasındaki ince çizgiyi de koruyor.

Nihan 2019 Yaz Trençkot ve Kap Modelleri

İlham Veren Detaylar

Arkada ya da yanlarda düğmeler, leopar desen kemer ve kol bantları, cep ve kapüşon detayları ile feminen şıklık taşıyan trençkot ve kap modelleri Nihan kadının yeni sezon stiline ilham veriyor.

Nihan 2019 Yaz Kap ve Trençkot Modelleri

Modern Uyum

Nihan Giyim 2019 ilkbahar koleksiyonunda dikkat çeken tasarımlardan keten rahatlığı sunan trençkotlar modern uyumun sinyallerini yakıyor.

Nihan 2019 Yaz Camel Düşükkol Kapüşonlu Trençkot

Yalın Tonlar

Doğanın renklerinden ilham alarak tasarlanan Nihan 2019 Yaz Koleksiyonu stil sahibi şıklığı konfor ile buluşturuyor. Yalın tonlarla stilinizi yükseltecek bu tasarımlar üst düzey konforu da beraberinde getiriyor.

Nihan Elbise ve Pardesü Modelleri

 

Kusursuz Zarafet

En güzel elbiselerin yer aldığı Nihan Giyim 2019 yaz koleksiyonunda görünümleriyle de elbiseye benzeyen pardesüler kusursuz zarafet sunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir