Yeşiltopuklar Online Alışveriş

NevMekan, Üsküdar’da Huzurun Yeni Adı

NevMekan, Üsküdar’da Huzurun Yeni Adı

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

NevMekan Kahvesi, Sahnesi ve Sanat Galerisi

Bağlarbaşı Kültür Merkezi bünyesinde hizmete açılan Nevmekan Üsküdar’ın en taze mekanı… Hizmete başlamasından bu yana iki ay gibi çok kısa bir zaman geçse de, huzuru bir kitap ve bir kahve de bulanların şimdilerde en yeni gözdesi.

Kusursuz ve özenli iç dekorasyonu ile daha kapıdan girer girmez sizi etkisine alacak olan Nevmekan lezzetli menüsü ile de oldukça iddialı. Menüyü incelediğinizde fiyatların da oldukça makul olduğunu göreceksiniz. Böylesine enfes lezzetleri bu fiyatlarda başka hiçbir yerde bulamayacağınızı da not etmenizde fayda var. Nedeni ise başta belirttiğimiz gibi mekan Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde hizmet veriyor olması.

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

Öğrenciler için sıcacık bir mekan

“Kitap kafelerin sayısına bereket” diyerek başlamak istiyoruz. Çünkü yeni nesle hitap eden bu konsept geleceğe de yön verecek öğrenciler için en güzel ortamlar arasında yer alıyor.

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

Nevmekan‘a giderken dilerseniz kitabınızı yanınızda götürebilir, dilerseniz kahvenizi yudumlayıp bir yandan ders çalışabilir, dilerseniz de mekanın her bir köşesinde keşfetmenizi bekleyen kütüphanelerinde yer alan yüzlerce kitap arasından da seçim yapabilirsiniz.

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in gençlere kazandırdığı bu yepyeni mekan İstanbul’da eşine az rastlanır kitap kafelerden. Gürültüden uzak ancak bir o kadar da sıcacık ve huzurlu… Hoş bir esintiye sahip olan bahçesi ise bu mekanın en sevilen köşelerinden biri.

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

Neden Gitmeli? Ne yemeli?

Dekorasyonu ile etkisi altına alan Nevmekan huzurlu vakit geçirebileceğiniz en nadir mekanlardan biri… Eğer tam bir kitap sever iseniz bu mekana gitmek için dünya kadar nedeniniz var demektir. Çünkü Nevmekan çok kısa bir süre önce hizmete başlamasına rağmen kitap severler tarafından sıklıkla ziyaret edilmeye başlandı.

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

Dinlendirici atmosferinin yanında huzurunuzu pekiştirecek aromatik çaylar özellikle sonbahar kış mevsiminde en iyi dostunuz olabilir. Ayrıca sütlü tatlıları, leziz sandviçleri de mekana konuk olanların en çok tercih ettiği lezzetlerden bazıları.

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

Nevmekan İletişim:

Adres: Selami Ali Mahallesi, Gazi Caddesi, No 12, Üsküdar, İstanbul – Bağlarbaşı Kültür Merkezi

Alkolsüz Mekanlar Nevmekan Üsküdar

2 Yorum Bulunuyor

  • Feyzanur erdem
    2015-10-07 | Permalink |

    Bu tarz cafe önerilerinizde emzirme odasının olup olmadığı çocuklu bayanlara uygunluğu da yazılırsa güzel olacağı kanaatindeyim, iyi çalışmalar

  • Ayşe y
    2016-01-09 | Permalink |

    Keşke ilgilenmeyen personellerinden ve menüde kaydadeğer hiçbirşey olmamasından da bahsetseydiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *