NetWork 2022/23 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile Stillerde Modern ve Feminen Kodlar

NetWork 2022/23 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile Stillerde Modern ve Feminen Kodlar

Network 2022-23 Pınar Deniz

NetWork, Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyonu ile stillerde modern ve feminen kodları yeniden yorumluyor. Değişimin yenileyici gücünden ilham alarak stil dolu yolculuğa çıkaran markanın yeni yüzü oyuncu Pınar Deniz. LetsNetWork sezon hikayesi ile şehrin her anında renkli, dinamik hissedeceğiniz koleksiyon, heyecan dozunuzu da yükseltmeye hazır.

NetWork Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyonu, değişen ve yenilenen kodları, hayatın her anına eşlik etmeye hazır farklı ürün grupları ile şehirli stillerin odak noktası oluyor. Zengin doku ve minimalist çizgilerle, zarafeti günlük yaşama dahil eden kombinler, şehir yaşamına kolayca uyum sağlarken görkemli stillerde iddialı ve özgür olmanın altını çiziyor.

Network 2022-23 Sonbahar Kış Gömlek-Pantolon

NetWork kadınına her an cool ve iddialı bir görünüm sağlayan tasarımlarda; kahve, bordo, haki ve laciverte eşlik eden sarı ve yağ yeşili doğadan ilham alan kamuflaj deseni ile harmanlanıyor. Yenilenen zamansız maskülen takımlar, çok yönlü kullanım özelliklerine sahip triko parçalarla geleneksel dokuma ve iplik teknolojisini görkemli tasarımlarda birleştiriyor.

Network 2022-23 Sonbahar Kış Deri Ceket - Trençkot

Camel ve bej tonlarının başrolde olduğu animal desenler, deri gömlekler, elbiseler ve kazaklar ile bir araya gelerek şehirli feminen ve cesur kadının özgüvenine atıfta bulunuyor. Yaşam stillerimizdeki değişimi yeni sezon koleksiyonunda iddialı bir şekilde yorumlayan NetWork Kadın Koleksiyonu, gold ışıltı ile yakaladığı modern görünümle gündüzden geceye geçişi kolaylaştırıyor. Doku ve formların beklenmedik birliktelikleri, çabasız şıklığa yeni yorumlar getiriyor.

Network 2022-23 Sonbahar Kış Deri Trençkot - Takım

NetWork Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyonu, smart detayların vurgulandığı bütünsel bir anlatımdan ilhamını alıyor. Koleksiyondaki farklı hikayelere sahip tüm parçalar, kolayca kombilenebilen ‘ mix & match’ özelliği ile eforsuz şıklığı özgürce yakalamanıza olanak sağlıyor. Aksesuar detayları ile zenginleşen koleksiyonda el işçiliği teknoloji ve yeni malzemeler ile buluşuyor.

Network 2022-23 Sonbahar Kış Kareli Şişme Mont

NetWork Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyon, güncellediği stil kodları ve farklılaşan logo kullanımı ile yüksek tasarım gücüne modern ve iddialı bir yorum katıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir