Neşeli Sweatshirt’lerle Bahar Tazeliği

Neşeli Sweatshirt’lerle Bahar Tazeliği

Spor Tesettür Kombinler

Sweatshirtleri nasıl bilirdiniz? Nasıl bilirdiniz bilmiyoruz ancak yüksek modanın zirvesine yerleşen tasarımlar, 2017 yazında uçuk kaçık! Renkli, işlemeli, çiçekli, meyveli, uzunlu, kısalı bahar tazeliği…

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Sadece hafta sonu rahatlığına değil, her güne, gündüzden geceye, enerjik sweatshirtler artık her yerde! Atletik stilin sevimli parçaları bu sezon sportif tavrını yanına alıp iddialı görünümlere eşlik ediyor. Enerji dolu bir mevsime adım attıracak birbirinden harika sweatshirtleri harika spor tesettür kombin önerileriyle keşfediyoruz.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Gökkuşağının en canlı renkleri 2017 Yaz sezonunda sweatshirtlerle hayat buluyor. Optimist pembeler, turuncular, sarılar, yeşiller ve maviler. Ciddiyeti bozan göz kamaştırıcı renkler sokaklarda arz-ı endam ederken, yüksek modayı etkisi altına alan sweatler, sıcacık yaz günlerinde dolaplardaki yerini alacak.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Nakışlı Sweatshirt – Satın Al

Minimalist tavır işlemeli sweatlerle şimdilik bir kenara bırakılıyor. Maksimal havasıyla tasarımlara konu alan işlemeler yeni jenerasyon sweatshirtlere sofistike bir tavır kazandırıyor. Kimi zaman ışıltılı boncuk işlemeler, kimi zamansa nakışlar. Siz siz olun bu ışıltılı trendi stiline yansıtmadan yaza veda etmeyin.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Desenli Sweatshirt – Satın Al

Tüm neşesi ve cıvıl cıvıl renkleriyle çiçek açan sweatshirtler, yaz dolaplarına sızıyor. Yeşilin onlarca tonunu barındıran yapraklar, tomurcuk açan göz alıcı çiçekler mutlululk ve tazelik hissini beraberinde getiriyor.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Sweatshirtlerin yeni nesil tavrını meyveli tasarımlar belirliyor. Elmalar, kirazlar, çilekler renkleriyle aşk uyandırırken, ananaslı tasarımlar da bir hawai esintisi getiriyor. Tam anlamıyla gençlik aşısı vuran meyveli sweatler, enerji dolu bir baharın simgesi.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Yazı Baskılı Sweatshirt – Satın Al

Bırakın telefonları, bu sezon mesajlar sweatshirtle iletiliyor! Zaman zaman İngilizce, zaman zaman Türkçe olarak iletilen mesajlar anlamlı olsun ya da olmasın sweat tasarımlarına konu oluyor. Yazı baskılı tasarımların cool tavrı ise hiçbir zaman gündemden düşmeyenlerden.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

Yazı Baskılı Sweatshirt – Satın Al

Çokça neşeli çokça enerjik… Tek bir detaya yer verden, hem renkli hem çiçekli hem yazı baskılı, ve hatta hem dinamik hem romantik. 2017 İlkbahar – Yazında gönülleri fetheden sweatshirtleri es geçmeyin.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

İncili Sweatshirt – Satın Al

Her haliyle tutku uyandıran sweatshirt tasarımları 2017’nin yükselen trendi fırfırları ve dantelleri de konu ediniyor. Pembe dantellerle yeniden hayat bulan tasarımlar baharın romantik tarafını sportif tavıryla buluşturuyor. Ve tabii ki romantiklik varsa fırfırlardan söz etmemek de olmaz. Kimi zaman etek uçlarına kimi zaman omuzlara ve kollara çıkan hareketli fırfırlar şirin mi şirin bir tavırla karşımızda.

Tesettür Spor Kombinleri 2017

2017 yazında sweatshirtlerin boyu belli olmuyor. Hem uzun hem kısa tasarlanan parçalanan stil belirlemede rol oynuyor. Uzun halleriyle bol pantolonlara ve eteklere eşlik ederken, kısa halleriyle de tunik gömleklerin üzerine giyiliyor. Ne olursa olsun sportif iddiasını vurgulayan tasarımlar, 2017 yazında oldukça konuşulacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

1 Yorum Bulunuyor

  • Buket
    2017-06-04 | Permalink |

    Son kombindeki sweat ve eteği çok beğendim. Satın almak istiyorum. Bulunduğu siteyi belirtir misiniz?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *