Neon Renkli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Neon Renkli Kıyafetler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Neon renkler iddialı tonlardan oluşsa da, bahar aylarında enerjik ve canlı bir kombinde tercih edilebilecek renklerden. Yeşil, oranj ve fuşya neon renkler deyince ilk aklımıza gelen tonlar. Yaz tatiline çıkmadan neon renklerden oluşan elbiseleri, sizler de şık kombinlerle giyebilirsiniz. Bir akşam yemeğinde, ya da akşam sahil gezmelerinde bu elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Neon Renkli Kıyafet Kombini

Kombin1: Elbise: Pernia’s, Ayakkabı: Gianvito Rossi, Çanta: Oasis

İddialı tonlar, iddialı elbiseler.

Şıklık minimal çizgiler ve soft tonlarla olduğu gibi, fazla abartıya kaçmadan iddialı renklerle de elde edilebilinir. Burada önemli olan konu, kombinde doğru bir denge kurmaktır. Neor renkler albenili ve iddialı bir ton olduğundan, kombinde birkaç önemli hususu göz önünde bulundurmalısınız. Böyle bir tonda kullandığınız kıyafet ne ise dikkat ona yoğunlaşacaktır unutmayın!

Neon Renkli Kıyafet Kombini

Kombin2: Elbise: Pernia’s, Ayakkabı: Claire Bollman, Şal: Kayra

Neon renklerle soft tonları kombinleyin

Tercihiniz neon renklerde bir elbiseden yana ise, asla yine bu tonlarda ayakkabı ve eşarp seçmeyin. Dikkat elbisede yoğunlaşacağından kombininizdeki diğer tüm parçaları daha soft renklerden yana kullanmaya özen gösterin. Eğer hanımlar arası bir organizasyonda biraz daha albenili olmak istiyorum derseniz, eşarp ya da çantanızda da elbiseninizin rengine yer verebilirsiniz.

Neon Renkli Kıyafet Kombini

Kombin3: Elbise: Pernia’s, Ayakkabı: Casadei, Çanta: J.Furmani

Neon renkleri giyebilirim diyen tüm hanımlar

Neon renkleri enerjik ve giyinmeyi bir stil haline getirmiş hanımlara daha çok öneriyoruz. Bu tonları giymek dikkat gerektirdiği gibi, üzerinizde şık durması çok önemlidir. Geçen yazın en çok öne çıkan trendlerinden olan neon renkler, havalar ısındıkça yine gündeme gelmeye başladı. Renklerin en fosforlu tonları olan neon trendini siz de geçen yaz denemediyseniz bu yaz denemeye ne dersiniz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir