Nasıl Giymeli: Converse

Nasıl Giymeli: Converse

Converse Ayakkabılarla Kombin

Rahat ve şık oldukları için tercih edilen Converse ayakkabılar hemen hemen bütün hanımların dolabında kendine yer buluyor. Genellikle pantolonla giyilmesine alışık olduğumuz Converseleri daha başka nasıl kombinleybiliriz, bunu biliyor musunuz?

Converse tutkunu bütün kadınlar bu yazımızı muhakkak okumalı. İşte Converslerle en doğru kombin yapmak için stil ipuçlarımız.

Converse Ayakkabı ile Uzun Elbise Kombini

Uzun elbiselerle deneyin

Şimdi aklınıza babetler ya da topuklu ayakkabılar varken Converselerle elbiseler kombinlenir mi diye bir soru gelebilir. Tabiki her elbise ile Converseleri kullanmak doğru değil. Rahat, günlük ve spor modellerdeki uzun elbiselerle Converselerin çok şık durduğunu söyleyebiliriz.

Converse Ayakkabı ile Tunik Kombini

Tuniklerde kullanım

Gün içindeki koşuşturmada uzun tunik ve pantolon rahatlığını hepimizi kullanıyoruz. Spor modellerdeki ya da denim kumaşlardaki uzun tuniklerinizde eğer boru paça pantolonlar tercih ediyorsanız, ayakkabı seçiminiz Converse olabilir.

Converse Ayakkabı ile Uzun Etek Kombini

Etek şıklığı

Uzun etek ile Convers birlikteliğinin de sizi daha stil göstereceğinin garantisini verebiliriz. Convers ayakkabınızın rengi ile eteğinizin renginin aynı olmasına özen gösterin.

1 Yorum Bulunuyor

  • Tarz2
    2018-02-20 | Permalink |

    Yeri geldi kot pantolonlarımızla kombin yaptık yeri geldi elbiselerimizle. O kadar zarif, kibar ve sevimli bir görüntüsü vardı ki kimi zaman kırmızı halıda bile Converse’i gördük kimi zaman gittiğimiz bir düğünde gelin ayakkabısı olarak karşımıza çıktı.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *