Nabzınızı Hızlandıracak Sezonun En İddialı Bot ve Çizme Modelleri

Nabzınızı Hızlandıracak Sezonun En İddialı Bot ve Çizme Modelleri

Hülya Aslan Burberry Bot - Betül Gedik Zara Çorap Bot

2019/20 sonbahar – kış bot ve çizme modelleri sezona iddialı bir giriş yaptı. Trendler listesinde kıyafetlerin gücünü bile sollayan tasarımlar, ikonik olmaya tek başına yetecek. Yağmurda çamurda sizi yalnız bırakmayacak şıklığınızı her daim koruyacak bu nabız yükselten modellerle gelin hemen tanışın.

Zara Küt Burunlu Bağcıklı Bootie

Zara 2019-20 Sonbahar Kış

Küt Burunlu Bağcıklı Bootie’ler

Yeni sezonun en ikonik ayakkabı modellerinden biri küt burunlu bağcıklı bootie’ler. Oldukça havalı ve ikonik bu parçalar, tek başına bir kombini ayağa kaldırmaya yeterli. Yassı topuklarıyla, bileğin yukarısına kadar çıkan ince bağcıkları ile havalı adımlar atmaya yardımcı olacak tasarımlar, bordo, siyah ve ekru renkleriyle ön planda. Zara‘nın yeni sezonunda da karşımıza çıkan bu modele ya da benzerlerine bir göz atmalı.

Mango Kırmızı Süet Çizme

Mango 2019-20 Sonbahar Kış

Süet Kırmızı Uzun Çizme

Tesettürlü kadının kış görünümlerinde baş rol oynayacak uzun çizmeler, bu sezon o kadar moda ki… Daha havalar soğumadan sokaklara inen bu trendler arasında iddialı parçalar göze çarpıyor. Bunlardan biri de kırmızı süet tasarımlar. Mango‘nun yeni sezon koleksiyonunda da gördüğümüz çizme, geniş kalıbıyla hafiften aşağı dökülen bir havaya sahip. Tam da bu halleriyle elbise ve eteklerle bir araya gelmek için sabırsızlanan modellere yer açmalı.

Derimod Beyaz Kadın Postal Bot

Derimod 2019-20 Sonbahar Kış

Giderek Şıklaşan Postallar

Cool halleriyle tanıyıp bildiğimiz postallar, yeni sezonda giderek şıklaşıyor. Her zaman olduğu gibi siyahların güçlü tavrına şimdilerde beyaz modeller eşlik ediyor. Bembeyaz bir postalın havalı adımları, ışıltılı aksesuarlarla feminenlik katılan siyah postallar, nabzı hızlandıran trendlerden. Derimod‘un koleksiyonunda karşımıza çıkan bu ikili de beğenilenler arasında.

Elle Taba Bej Hakiki Deri Kadın Bot

Elle Bot

Kovboy Botları

Dünya markalarının yeni sezon kreasyonlarını ele geçiren kovboy botları, yılın en ses getiren parçası. Western botlar olarak anılan Vahşi Batı’nın havalı tasarımları, stilin şeklini tek dokunuşla değiştirmeye hazır. Fendi, Armani, Calvin Klein gibi dünya isimlerinin koleksiyonlarında romantik süetlerden timsah derisi desenlere birçok kovboy çizmesi yer alıyor. Ulaşılabilir markaların da merceğinde olan bu trend, Elle‘nin yeni koleksiyonunda gözümüze çarpıyor.

Hotiç Egzotik Desenli Bot

Hotiç 2019-20 Sonbahar Kış

Vahşi Desenli Bot/Çizme

Zebra desenden leopara, timsah derisinden yılana… 2019/20 sonbahar – kış ayakkabı koleksiyonlarında vahşi desenler göz çarpıyor. Çizmelerde en iddialı halini alan bu desenler, genellikle bilekte biten kalın topuklu bootie’lerle günlük hayata yansıyor. Hotiç‘in yeni sezon kreasyonunda da yer alan vahşi desenlerden kimi siyah – beyaz kimi kahvenin hakimiyetinde.

Soho Beyaz Kroko Kadın Bot

Soho Bot

Beyaz Bootie’ler

Yeni sezonun en güçlü trendlerinden biri olan “beyaz bootie”ler sokak modasının çok sevilen ismi. Kışın beyaz giymenin tadı bir başka dedirten bu parçalar, deri ve bilek üstü biten modelleriyle göz önünde. Tek başına ikonik bir kombine imkan tanıyan bu parçalarla şehirde soğuk günler keyifli geçecek. Soho‘nun yeni sezonunda karşımıza çıkan şık beyaz bootie’ler neredeyse her markada var.

Divarese Kahve Yağmur Çizmesi

Divarese Çizme

Düz Tabanlı Yağmur Çizmeleri

Şık olmak kadar konfora da önem veren çizmeler, düz tabanları ve yağmura dayanıklı olmalarıyla tüm ihtiyacı karşılıyor. Dize kadar uzanan geniş boyunlarıyla olduğu kadar parlak görünümleriyle sokak stiline adapte olacak tasarımlardan biri de Divarese‘in yeni sezon koleksiyonunda göze çarpıyor.

Mango Çorap Bootie

Mango Bootie

Çorap Bootie’ler

Geçtiğimiz kışın çok sevileni çorap bootie’ler, yeni sezonda da trendler listesinde yerini aldı. Ayakları sıkı sıkıya sararak bilek üstüne kadar ilerleyen tasarımlar, incecik topuklarıyla da şık bir görünüm sunmayı vadediyor.

Elle Bej - Siyah Deri Çizme

Elle Bej Çizme
Elle Siyah Çizme

Yüksek Topuklu Deri Çizme

Kalın topuklu yüksek çizmeler, yeni sezonda hiç olmadığı kadar iddialı. Tesettürlü kadının stilinde elbise ve eteklerle kombinlenmeye oldukça hevesli bu tasarım, sokağın en güncel yorumu. Krem gibi nötr renklerle elegan bir görünüme sahip deri çizmelerin siyahı da dolapların olmazsa olmazı. Bu parça o kadar moda ki, her markanın koleksiyonunda mutlaka göreceksiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir