Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 İndirim Ürünüyle 5 Kombin

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 İndirim Ürünüyle 5 Kombin

Kayra Tesettür Kombinleri

Markalar sonbahar kış sezona hazırlık yaparken, yaz koleksiyonlarında dev indirimler yapmaya başladılar. %50, %70 indirim oranları kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarıdır. İşte bu yüzden yaz sezonunun indirime giren 5 ürünü seçtik ve 5 farklı tesettür kombin önerisi hazırladık. Kombin önerilerinden ilhamla siz de indirimleri kaçırmayın.

İndirimli Tesettür Giyim Kombinleri

Elbise: Kayra – 349,95 TL yerine 174,98 TL

Yazın Olmazsa Olmazı Floral Desenler

İlkbahar mevsimi ile başlayan çiçek aşkımız yaz sonuna kadar devam ediyor. Bu durum hiçbir sezon değişmiyor. Hal böyle olunca yaz sonu indirimlerinde floral desenli parçaları kaçırmak olmaz. Kayra yaz koleksiyondan seçtiğimiz floral desenli elbiseyi yine pastel tonlarda ayakkabı ve çanta ile tamamlayabilirsiniz. Şimdi alıp her yaz kullanabileceğiniz bu kombini alışveriş notlarınıza ekleyin.

İndirimli Tesettür Giyim Kombinleri

Yelek: Twist – 299,00 TL yerine 93.00 TL

Ofis Şıklığının Anahtar Parçası Yelek

Yelekler her zaman kurtarıcıdır ancak ofis stilinde bir adım daha öne çıkıyor. Pol paça pantolonlar ve makosen ayakkabılarla tamamlayabileceğiniz Twist marka ekru yeleği tükenmeden alın!

İndirimli Tesettür Giyim Kombinleri

Tunik: Twist – 229,00 TL yerine 71.00 TL

Etnik Desenleri Bol Tunik

Moda dünyası etnik desenlere yeşil ışık yaktı! Öyle ki uzun süre de vazgeçilmez olmaya devam edecek. Bu yaz kullanmayı en çok sevdiğimiz parçalar etnik desenlerle öne çıkıyor. Twist asimetrik kesimli tunik rahat bir yaz vaat ediyor. Bu tuniği parlak makosen çanta ve ayakkabılarla kombinlemeyi deneyin.

İndirimli Tesettür Giyim Kombinleri

Hırka: İpekyol – 499,00 TL yerine 155,00 TL

Yeşil ve Beyazın Kusursuz Birlikteliği

Yeşil rengini her dönem, her sezon ve her şartta severiz. Ancak yeşil renginin en sevdiği renk ise hiç kuşkusuz beyaz. Yaz aylarının da en serinletici rengi olan beyaz incecik trikolarla çok daha havalı! Geçtiğimiz hafta Sezon Trendi: Yazlık Örgüler & Batik Baskılar başlıklı haberimizde de paylaştığımız gibi bu yazın gözdesi yazlık örgüler oldu. Siz de indirimleri fırsat bilerek İpekyol şerit detaylı ince triko hırkayı dolaplarınıza ekleyebilirsiniz.

İndirimli Tesettür Giyim Kombinleri

Elbise: İpekyol – 399,00 TL yerine 124,00 TL

Puantiye Aşkına!

Minik beneklerin konduğu her parça başlı başına aşık olunası bir nesneye dönüşüyor. İpekyol puantiye desenli uzun elbise de onlardan biri. Sıcak yaz aylarında kurtarıcınız olacak bu tril tril elbiseyi alışveriş listenize mutlaka ekleyin.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *