Mutlaka Keşfetmeniz Gereken İstanbul’un En Yeni 5 Mekanı

Mutlaka Keşfetmeniz Gereken İstanbul’un En Yeni 5 Mekanı

İstanbul'un En Yeni Alkolsüz Mekanları

İstanbul’da birbiri ardına yepyeni mekanlar açılmaya devam ediyor…

Farklı konseptler, özgün tasarımlar, geniş menüler ve şirin alternatifler sunarak ziyaretçilerinin yüzünü güldüren mekanlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Her an hareketli ve yaşayan bu metropolde açılan yeni mekanları mercek altına almak ise yine bize düşüyor.

İşte İstanbul’un farklı lokasyonlarında yeni hizmete giren ve mekan keşfetmeyi sevenler için kaçırılmaz fırsatlar sunan yepyeni 5 alkolsüz mekan

İstanbul'un En Yeni Alkolsüz Mekanları

Peppa Floral Cafe

Son zamanlarda yapılan çevre düzenlemeleri ve birbiri ardına açılan güzel mekanlarla ön plana çıkan Kalamış’ta mis gibi çiçek kokularının kahve kokularına karıştığı yepyeni bir mekan var: Peppa Floral Cafe. Birbirinden güzel ve göz alıcı çiçeklerden buketler hazırlatırken bir yandan da leziz tatlılarının ve kahvelerinin tadına bakabileceğiniz özgün bir mekan burası. Pastel tonlardaki dekorasyonu ve ışıl ışıl tasarımı ile göz kamaştırıcı bir yer.

  • Peppa Floral Cafe İletişim
  • Adres: Fener Kalamış Cad. Bedri Rahmi Eyüboğlu sok. Arıkoğlu apt. No:2 Kalamış/İstanbul

İstanbul'un En Yeni Alkolsüz Mekanları

Dem Karaköy

Zaten bir süredir bildiğimiz, her gittiğimizde farklı bir çay çeşidinin tadına vardığımız, şık mekan dekorasyonunun keyfini çıkardığımız Dem, Karaköy’de yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor. 60 çeşit çay çeşidini menüsünde barındıran mekan, her seferinde başka bir tanesini deneyip, yepyeni bir tat keşfetmek için ideal bir yer.

  • Dem Karaköy İletişim
  • Adres: Arap Cami Mahallesi, Söğüt Sokak, No:1, Eski Posta Han, Karaköy/Beyoğlu

İstanbul'un En Yeni Alkolsüz Mekanları

La Vie Praline

Beşiktaş’ın yeni mutluluk mekanı La Vie Praline. Enfes çikolataların ve lezzetli kahvelerin yeni adresi olan bu mekan, mutluluk kaynağı anıların ve keyifli vakitlerin de adresi olmayı şimdiden başarıyor. Bir akşam üstü, ya da hafta sonu kahvaltı sonrası mutlaka uğranıp, çeşitli, lezzetli ve ev yapımı çikolatalarının tadına bakılması gereken yerlerden.

  • La Vie Praline İletişim
  • Adres: Türkali Mahallesi, Hattat Tahsin Sokak, No:48, Beşiktaş/İstanbul

İstanbul'un En Yeni Alkolsüz Mekanları

Kemankeş Cafe

Kahvaltı denince ilk akla gelecek yerlerden birisi olma yolunda hızla ve kararlılıkla ilerleyen bir mekan Kemankeş Cafe. Özel yapım kahvaltılıklar, vegan kahvaltıları, sınırsız çaylar ve gün boyu devam eden kahvaltı servisi ile gün boyu keyif yapmak için birebir. Bunun haricinde 3. Nesil demleme kahveler, çaylar, tatlılar ve ana yemekler ile de yolu düşenlere lezzetli bir öğün fırsatı sunan bir yer.

  • Kemankeş Cafe İletişim
  • Adres: Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi, Mumhane Caddesi, No:56, Beyoğlu/İstanbul

İstanbul'un En Yeni Alkolsüz Mekanları

Cafe Naftalin

Balat’ın otantik mekanı Cafe Naftalin, çeşitli Türk kahveleri, çayları, vintage parçalarla döşemiş duvarları, sıcacık atmosferi ve güler yüzlü çalışanları ile müdavimi çok olan mekanlardan. İster ayak üstü bir kahve içip kaçmak, isterseniz de her köşesini fotoğraflayabilecek kadar uzun süre kalıp mekanın keyfini çıkarmak için gidebileceğiniz özel bir yer.

  • Cafe Naftalin İletişim
  • Adres: Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yıldırım Caddesi, No:22/A, Fatih/İstanbul

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir