Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mutlaka Denemeniz Gereken 3 Trend Stil

Mutlaka Denemeniz Gereken 3 Trend Stil

Armine 2016 İlkbahar Yaz Etek Modelleri

2016 ‘nın en yeni trendleri içinde öne çıkan üç farklı stili mercek altına aldık! İşte yeni sezonda mutlaka denemeniz gereken üç trend stil önerisi!

1) Mikro Pililer

İncecik, narin pililer 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda karşımıza sıkça çıkacak. Mikro pililer olarak da adlandırdığımız bu trend sayesinde her zamankinden daha narin ve ipeksi görüneceksiniz.

2016 İlkbahar Yaz Tesettür Kombinleri

Etek: LC Waikiki – Satın Al

Etek, bluz ve elbiselerde kullanılan mikro pililer bahar aylarına cıvıl cıvıl enerji katacak. Sizin de baştan ayağı ya da en az bir parça ile bu trendi uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Üstelik zamanın her dilimine de uygun kombinler yapabilirsiniz.

Zara Püsküllü Kimono

2) İnce Püsküller

Kış modasında süet püskülleri oldukça gördük. Hatta hepimiz kıyısından köşesinden bu trendi yakaladık. Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte püskülleri elbette rafa kaldırmıyoruz. Sadece yaza adapte ediyoruz.

2016 İlkbahar Yaz Tesettür Kombinleri

İnce ve iplik püsküller bu yaza damgasını vuracak. Kimonolarda, bluzlarda, hırkalarda, çantalarda süete göre daha zarif bir şekilde karşımıza çıkan bu püskülleri siz de mutlaka denemelisiniz.

Aker 2016 Yaz Eşarp Modelleri

3) Karıştır Giy!

Farklı desenleri ve renkleri bir arada giymek, karıştırmak oldukça moda! Geometrik desenlerle floral desenleri bir arada kullanmak hem keyifli hem de oldukça enerjik. Gözünüzü korkutan bu trendi basit yollar ile de uygulayabilirsiniz.

2016 İlkbahar Yaz Tesettür Kombinleri

Breton bluzunuzu floral desenli eşarbınızla birlikte kullanabilirsiniz. Ya da kareli pantolonunuzun üzerine verev çizgili bluz giyebilirsiniz. Her zaman renkleri birebir uydurmayabilir, zıt renklerin oluşturduğu armoniden faydalanabilirsiniz.

Yazı: Munise Boz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *