Mütevazi ve Minimal Giyimin Adı: Inayah

Mütevazi ve Minimal Giyimin Adı: Inayah

Tesettür Elbise Modelleri 2014 Inayah

Inayah 2014 Yaz Koleksiyonu

Inayah Londra merkezli tesettür giyim markaları arasında, kendine has çizgisi ile tüm dünya Müslüman kadınları tarafından beğenilen ve takip edilen markalar arasında yer almakta.

Inayah‘ın yeni sezon modelleri, zengin çeşidi ile göz doldurmakta. Kendi online alışveriş sitesinden tüm dünyaya ürünlerini gönderen markanın yeni sezon modellerini, gelin birlikte mercek altına alalım.

Tesettür Elbise Modelleri 2014 Inayah

Biz tesettürlü hanımlar için kıyafet tercihlerimizdeki en önemli konu, seçtiğimiz kıyafetin beden hatlarımızı belli etmeden rahat formlarda olmasıdır. İnayah koleksiyonunun geneline baktığımızda tasarımlardaki rahat formlar dikkatimizi çeken önemli detaylar arasında. Özellikle günlük giyime uygun elbiseler ve tunikler tüm hanımların beğeneceği tasarımlarda karşımıza çıkıyor.

Tesettür Elbise Modelleri 2014 Inayah

Minimal formlarda tercih edilen tasarımlar, son yıllarda trendler arasında yer alırken, hanımların da favori stil anlayışı içinde özellikle yer alıyor. Sade ve şık modeller tesettüre uygunluk açısından tercih edilirken renkler de sizin zevkinize göre değişebiliyor. Inayah yeni sezon modellerinde dikkat çekmeyen daha soft ve koyu tonlar koleksiyonun geneline hakim.

Tesettür Elbise Modelleri 2014 Inayah

Feraceler son yılların favori modelleri arasında yer almaktadır. Inayah koleksiyonunda elbise formundaki feraceler de bizim en sevdiğimiz modeller arasında yer aldı. Sizler de spor ve rahat şıklık arayışındaysanız muhakkak Inayah yeni sezon modellerini görmelisiniz. İşte birbirinden şık modeller sizlerle…

Tesettür Elbise Modelleri 2014 Inayah

Yorumlar

“Mütevazi ve Minimal Giyimin Adı: Inayah” için 2 cevap

  1. MEHTAP dedi ki:

    nasıl sipariş verebiliriz fiyatlar nedir ???????????

  2. emine arslan dedi ki:

    Evet inayah ürünlerini nasıl sipariş verebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir