Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mükemmel Kombinin Peşinde!

Mükemmel Kombinin Peşinde!

Tesettür Giyim Modelleri Markamor

Tesettür Giyim Kombinleri 2013

Tesettürlü hanımlar olarak üzerimize rahat, bol ve sade kıyafetler giymek hepimizin en büyük isteği. Markamor.com yeni kombin ürünlerini seçmemize büyük kolaylık sağlıyor. Nasıl mı? Tesettürlü hanımlara hitab eden, geniş ürün yelpazesiyle…

Online alışveriş siteleri hem hayatımızı kolaylaştırıyor hem de aradığımız herşeyi bulabiliyoruz. Kimse vaktini mağaza mağaza gezerek harcamasın, aradığınız her model şimdi Markamor.com‘da var!

Şimdi ise yeni kombinimizi inceleme ve online alışveriş zamanı!

Rahatlığın sembollerinden pantolon-etek kombinimizdeki kilit parçalardan biri. Pantolon-etek o kadar kullanışlı bir parça ki, neyle kombinlenirse kombinlensin uyum yakalıyor. Biz kombinimizde seçimimizi zümrüt yeşilinden yana kullandık. Ceketler bu sene olduğu gibi önümüzdeki sene de karşımıza çıkacaklar. İnce hatlara sahipseniz bu formdaki ceketleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sade ve zevkli tarzıyla tam anlamıyla ‘çabasız şıklık’ sunan  Armine pardesü, kombinimizde bize ilham veriyor.  Kombinin yarattığı yeşil etkiyi devam ettirmek için yine yeşil tonlarında bir pardesü tercih etmenizi öneriyoruz.

Pumps her yerde! Biz de kombinimizde pumps ayakkabıya yer verdik. Çanta olarak ise, siyah tonlarında bir el çantası seçtik. Böyle bir kombinle herzaman ve heryerde hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *