Muhafazakar Ailelerin Tercih Ettiği Afyon’un En Sevilen Alkolsüz Termal Otelleri

Muhafazakar Ailelerin Tercih Ettiği Afyon’un En Sevilen Alkolsüz Termal Otelleri

Afyon Termal Oteller

Buz gibi havalarda en cazip tatil seçeneklerinden bir tanesi hiç kuşkusuz termal otel tatilleri… Sıcacık ortamları, şifalı suları, temiz ve hijyenik havuzları ile bütün kötü enerjilerden ve yorgunluklardan kurtulup, yenilenmeyi sağlayan bu tarz işletmeler, ziyaretçilerine keyifli ve rahatlatıcı bir tatil deneyimi yaşatıyor. Ülkemizde de kaplıca tatilleri için en çok tercih edilen şehir Afyon oluyor. Termal otelleriyle ön plana çıkan Afyon’un muhafazakar aileler tarafından en çok tercih edilen alkolsüz termal otelleri ise yazımızda yer alıyor.

Grand Özgül Termal Köyü Hamamı

Grand Özgül Termal Köyü

Doğa ile iç içe, yemyeşil bahçesinde huzur bulup, temiz, hijyenik ve ferah odalarda rahatça dinlenebileceğiniz; şifalı kaplıca sularında ruhen ve bedenen rahatlayabileceğiniz keyifli bir tatilin kapılarını aralayan Grand Özgül Termal Köyü, geniş alanı ve muhafazakar aileler özgü imkanları ile ziyaretçilerini memnun eden bir yer. Lezzetli yemekleri ve geniş büfesiyle midelere de ziyafet yaşatan işletme, çocuklu aileler için de çeşitli imkanlar sağlayan keyifli bir yer.

 • Grand Özgül Termal Köyü İletişim
 • Adres: Esentepe Mahallesi, Çakmak Sokak, No:10, İhsaniye/Afyonkarahisar

Ömer Termal Otel

Ömer Termal Otel

Üç farklı havuzu, kadın-erkek ayrı hizmet veren sauna, Türk hamamları, masaj salonları, çamur banyosu, aroma-terapi banyosu ile muhafazakar ailelerin Afyon’daki gözde termal otellerinden bir tanesi olan Ömer Termal Otel, çocuklar için de açık-kapalı oyun alanlarına sahip olduğundan geniş ailelerin rahatlıkla tercih edebildiği bir yer. Hem tedavi hem terapi yöntemi olarak yüzyıllardır kullanılan termal sular, bu otelde de hijyenik koşullarda misafirlerin kullanımına sunuluyor.

 • Ömer Termal Otel İletişim
 • Adres: Demirçevre Mahallesi, Demirçevre Köyü Yolu, Merkez/Afyonkarahisar

Sandıklı Thermal Park Hotel

Sandıklı Thermal Park Hotel

Sandıklı Termal Park Otel, 4 bin metrekarelik devasa bir alan üzerine kurulu, 2 açık, 3 kapalı yüzme havuzuna ek olarak, kaplıca kürlerine özel ayrılan 3 termal havuz, 8 özel aile banyosuyla misafirlerine kusursuz bir termal otel deneyimi yaşatmak üzere hizmetlerine devam ede bir yer. Bunlar haricinde fitness center, termal büfeler, su kaydırakları ve çocuk havuzları gibi imkanlar da sunan işletmeyi diğer termal otellerden ayıran en önemli faktörlerden bir tanesi de çamur banyoları… Yer altından 68 derecelik sıcaklıkla çıkan suyun özel toprak karışımı ile birleştirilmesi sonucu oluşan çamur banyoları, şifa vesilesi olarak rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılıyor.

 • Sandıklı Thermal Park Hotel İletişim
 • Adres: Hüdai Kaplıcaları Mevkii, Sandıklı/Afyonkarahisar

Alila Deluxe Thermal Hotel & Spa

Alila Deluxe Thermal Hotel & Spa

Kadın-erkek ayrı kapalı ve açık havuzları, jakuzili termal havuzları, su yatakları, ayak havuzları (kneipp), aquaparkları, Türk hamamları, sıcak taş yatakları, şok kovası, saunası, kar çeşmesi, buhar odaları ve çamur-vücut bakımları gibi imkanlara sahip olan Alila Deluxe Thermal, Afyon’da termal otel beklentilerini tam anlamıyla karşılayan ve muhafazakar ailelerin çokça tercih ettiği alkolsüz termal otellerden bir tanesi…

 • Alila Deluxe Thermal Hotel & Spa İletişim
 • Adres: Dörtyol Mahallesi, Kütahya Karayolu 10.km, Merkez/Afyonkarahisar

Başaranlar Termal Otel

Başaranlar Termal Otel

Her odada ailelere özel şifalı su havuzu bulunan, ziyaretçileri tarafından “tam bir aile oteli” olarak nitelendirilen, ilgili ve güler yüzlü çalışanları, lezzetli yemekleri, muhteşem doğası ve havuz-sauna-masaj odası gibi bir termal otelde aranan her şeyi en üst düzeyde hizmet olarak sunan Başaranlar Termal Otel, en çok tercih edilen ve en sevilen Afyon termal otelleri listemize girmeyi başarıyor.

 • Başaranlar Termal Otel İletişim
 • Adres: Afyon-Eskişehir yolu 20.km, Başaranlar Caddesi, Yaylabağı, Gazigöl

Korel Thermal Resort & Spa

Korel Thermal Resort & Spa

Hem şifalı sularda yüzmek isteyen, hem de eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği mekan Korel Thermal Resort & Spa, her akşam canlı müzik aktiviteleri, lezzetli ve çeşitli yemekleri, hijyenik ve temiz odaları, termal havuzları ve saunaları ile ziyaretçilerinin memnun ayrılmasını sağlayan, muhafazakar ailelerin çokça tercih ettiği, alkolsüz olarak hizmet veren bir işletme.

 • Korel Thermal Resort & Spa İletişim
 • Adres: Kütahya Yolu 13.km, Merkez/Afyonkarahisar

Seyahat Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir