Muhafazakar Ailelerin Kış Tatili için Tercih Ettikleri Alkolsüz Kayak Otelleri

Muhafazakar Ailelerin Kış Tatili için Tercih Ettikleri Alkolsüz Kayak Otelleri

İslami Kış Tatili Önerileri

Kışı sever misiniz? Yoksa tam bir yaz insanı mısınız? Soğuk hava yüzünüze vurunca keyfi yerine gelenlerden misiniz? Yoksa üşümekten hoşlanmayıp, sıcak evden çıkmak istemeyenlerden mi? Hangi seçenekler size daha yakın bilmiyoruz ama yaz sevdalısı iseniz bile yüzünüzü güldüreceğinden emin olduğumuz bir kış tatili teklifimiz var: alkolsüz kayak otelleri!

Ülkenin kış turizmi açısından en bereketli noktalarından, en sevilen, muhafazakar aileler tarafından en çok tercih edilen otellerini derlediğimiz bu yazımız, soğukları sevmeyenlerin bile heveslenmesini ve planlar yapmaya başlamasını sağlayacak. O zaman gelin birlikte keşfedelim.

İslami Kayak Otelleri Ramada Erciyes

Ramada Resort Erciyes

Türkiye’nin ilk resort dağ ve kayak oteli olan Ramada oteller zincirinin Kayseri’deki işletmesi Ramda Reosrt Erciyes, kış tatili düşleyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Hijyenik ortamı, temiz odaları, 104 km’Lik özel kayak pisti, lezzetli yemeklerin bulunduğu restoranı, her akşam çocuk ve yetişkinler için düzenlenen eğlence etkinlikleri ve alkolsüz olarak hizmet veriyor olmasıyla muhafazakar ailelerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biri oluyor.

  • Ramada Resort Erciyes İletişim
  • Adres: Kiçikapı Mahallesi, Melikgazi Sk., 38000 Melikgazi/Kayseri
  • Telefon: (0342) 589 88 88

İslami Kayak Otelleri Bof Hotel

BOF Hotels Uludağ Ski & Conv. Resort

Kayak otellerinden bahsederken, Uludağ’ı es geçmek elbette ki olmazdı. Uludağ denince de son zamanların favori otellerinden BOF Hotels Uludağ Ski & Conv. Resort akla geliyor. Kayak ve kış sporları için en doğru adreslerden bir tanesi olan işletme, alkolsüz konseptiyle de muhafazakar ailelere hitap ediyor. Hamam ve havuz keyfi için de tercih edilebilecek otel, kış tatilinin keyfini doyasıya yaşamayı sağlıyor.

  • BOF Hotels Uludağ Ski & Conv. Resort İletişim
  • Adres: Kirazlı Mahallesi, Volfram Yolu 2. Gelisim Bolgesi, 16370 Osmangazi/Bursa
  • Telefon: (0224) 800 00 00

Alkolsüz Kayak Otelleri Kayı Otel

Kayı Snow Hotel

Kayak pistinin hemen yanı başında bulunan Kayı Snow Hotel, beldenin buz gibi havasını unutulmaz anılara dönüştürmeyi sağlıyor. Kadın-erkek ayrı olarak hizmet veren hamam, havuz ve saunaları, rahatlamak için gereken şartları oluştururken, lezzetli yemekleri kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyor. Yakın zamanda açılmış bir işletme olduğundan her şeyin yeni ve pırıl pırıl olması ziyaretçilerinin de yüzünü güldüren detaylardan oluyor.

  • Kayı Snow Hotel İletişim
  • Adres: Bayrak Tepe Kayak Merkezi İnönü Mahallesi No 28, Sarıkamış.
  • Telefon: (0474) 413 60 00

Alkolsüz Kayak Otelleri

Seyahat Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir