Muhafazakar Ailelerin Düğün Trendlerini Gio Organizasyon Belirliyor

Muhafazakar Ailelerin Düğün Trendlerini Gio Organizasyon Belirliyor

İslami Düğün Organizasyonu

Hizmete başladığı günden buyana birçok başarılı organizasyona imza atan Gio Organizasyon, geçtiğimiz Ramazan ayı sonrasında firma kurucusu Senem Ulusu’nun tesettürü tercih etmesiyle birlikte misyonunu değiştirerek muhafazakar aileler için düğün konseptleri oluşturmaya başladı.

Sektörde bir ilk olarak, başarılı organizasyonları ile kısa sürede adından sıkça söz ettiren Gio Organizasyon yeni evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Senem Ulusu

24 senedir otelcilik ve organizasyon piyasasının içinde olan, yaklaşık 8,5 yıldır Four Seasons Hotel’in Ziyafet Satış Müdürlüğünü yapan ve daha sonra kendi organizasyon firması olan Gio Organizasyon’u kuran Senem Ulusu, firmasını “Günümüzün hızla değişen zamanını müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmeyi amaçlıyoruz. Her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup, her türlü davet için uygun kriterlere sahip davet mekanlarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda inançların da çok etkisi oluyor. Alkolsüz mekanlarda, nezih ortamlarda gönül rahatlığıyla davet vermek isteyen muhafazakar ailelerin istekleri doğrultusunda temalı ve kapsamlı event’ler için birbirinden güzel alternatifler sunuyoruz.” şeklinde tanımlıyor.

İslami Düğün Organizasyonu

Gelinlerin Hayallerine Yön Veriyor

Düğün, kurumsal davet organizasyonları ve dekorasyonları alanlarında uzmanlaşan ekibiyle hayalleri gerçeğe dönüştüren firma “mutluluk için telaşa gerek yok” diyerek unutulmaz bir organizasyon hayal edenlere çok geniş seçenekler sunuyor.

İslami Düğün Organizasyonu

Kış mevsiminin son ayına girmeye hazırlandığımız şu günlerde ilkbahar ve yaz aylarında planlanan düğünler için tatlı bir telaş başladı. Evet diyecekleri o mutlu güne hazırlanan çiftlerin bu hayalini muhteşem bir anıya dönüştürmeyi ilke edinmiş Gio Organizasyon‘un başarısının en önemli sırrı, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamak…

İslami Düğün Organizasyonu

Muhafazakar Ailelerin Tercihi Olan Düğünler

Rüyaları süsleyen düğünlere imza atan Gio Organizasyon’un kurucusu Senem Ulusu muhafazakar ailelerin en çok tercih ettiği düğün konsepti olarak şunları söylüyor; “Her davetin tasarımı ve konsepti davet sahibinin bütçesine, hayallerine ve tercih edilen mekanın durumuna göre farklılık gösterebiliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilenler, mekanı tümüyle değiştirecek özel tasarımlardan yana oluyor. Ayrıca bu yılki temalar hakkında da ipucu vermek gerekirse yeni sezona ‘çiçek konsepti’ damgasını vuracak diyebiliriz.”

İslami Düğün Organizasyonu

Gio Organizasyon’un Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Özel davetlerde davet sahibinin zamanı çok daha değerli. Gio Organizasyon‘un profesyonel ekibi sayesinde tüm detaylar en titiz şekilde planlanarak etkinlik sahibine sunuluyor. Bu şekilde hem zaman kaybı yaşanmamış oluyor hem de yanlış tercihlerle yapılabilecek israftan kaçınılmış oluyor.

Ayrıntılı bilgi için:

Gio Organizasyon – Senem ULUSU

Telefon: 0212 233 7553 – 0533 695 0128
Adres: Sezai Selek Sokak No:18 Esen Apt. K:1 D:6 Nişantaşı İstanbul
e-posta: senemulusu@gioorganizasyon.com
instagram.com/gioorganizasyon
www.gioorganizasyon.com/tr

İslami Düğün Organizasyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir