‘Mood’una Göre Kombin: Şenlikli Facetime Aramalarının Aranan Yüzü

‘Mood’una Göre Kombin: Şenlikli Facetime Aramalarının Aranan Yüzü

Balenciaga Sweat (Sena Sever)

Salgın dönemi tedbirleriyle sosyalleşmeler artık internet üzerinden. Vaktin çoğu evlerde geçerken iş toplantıları, eğitim kursları, akraba ve arkadaşlar buluşmaları haliyle ‘online‘ görüşmelerle ancak yapılıyor. Peki, aniden gelen bir görüntülü aramayı karşılamaya ne kadar hazırsınız ya da en pratik şekilde toplantıya nasıl girmeli, arkadaşlarla sohbeti nasıl samimi hale sokmalı? Gelin, mood’unuza göre facetime kombininizi seçin.

Everyday Basic Beyaz Düğmeli Mevlana Gömlek (From Şule)

Everyday Basic Gömlek

Toplantı Görüşmelerine ‘Beyaz Gömlek’ Açın

İş toplantılarını ev haliyle karşılamak ne kadar tuhaf kaçıyorsa; klasik bir ceket giyip ekran karşısına oturmak da biraz yadırgayıcı gelebilir. Bunun için gündelik toplantılarda askılarınızda beyaz bir gömlek hazırda bulunsun. Hemen üzerinize geçirebileceğiniz bu parçayı, ütü gerektirmeyen hangi şalınızla kombinleseniz de olur. Hem kameradaki görüntünüzü aydınlatacak hem de ne resmi ne sportif tavrıyla ortama ılık bir hava katacak.

İpekevi Zebra Desen Şal-Eşarp (Hülya Aslan)

İpekevi Şal

Eğitim Kursları İçin Canlı Renkler Seçin

Salgın dolayı artık tüm sosyalleşmeler evlerde gerçekleşiyor. Haliyle uzaktan eğitimden tutun da kariyer eğitimlerine kadar her şey online. Bununla birlikte sertifikalı kurslar, konferanslar, seminerler hatta sergi açılışlarından film galalarına kadar bütün etkinlikler görüntülü gerçekleşiyor. Tam da böyle yarı resmi olmanız gereken zamanlarda fark edilir bir adım atmak, ev halinden bir nebze olsun sıyrılmak için canlı renk ve desenleri seçin. Mesela, sarı bir kazakla zebra desen şal ya da eşarbı kombinlemek gibi.

Sümeyye Yavuz Balon Kol Sweat (Merve Serap)

Arkadaş Ortamında Kontrastı Yüksek Bir Sweat Yeterli

Aile, akraba, arkadaş gibi resmi olmanız gerekmeyen görüşmelerde, size en yakışan renklerdeki bir sweat’i yine aynı renkteki bir şalla kombinlemeniz yeterli. Özellikle sezonun sevilen rengi koyu mavi, saks gibi tonlar ekranda en soluk halinizi bile iyi göstermeye yetecek. Kontrastı yani renk değeri yüksek ve doygun bu gibi renklerle her zaman facetime’a hazırsınız.

Kayra İndigo İkili Spor Triko Takım (Şüheda Türkoğlu Hatun)

Kayra Takım

Gün İçinde Her Görüşmeye Uymak İçi Triko Kombin

Tüm işlerin evlerden halledildiği şu zamanlarda, her an bir görüntülü konuşmaya hazır olmak gerek. Gündüz bir toplantı, sonrasında eğitim, sonra bir arkadaş konuşması gerçekleşebilir. Her defasında kıyafet giy çıkar yapmamak için de orta yollu bir seçim şart. Bunun için de triko takımlar ve bu takımlarla aynı renkteki şallar durumu kurtaracak. Ne resmi ne spor bu görünümle evde sıcak bir vakit geçirirken; görüşmelerin de tadını koşturmacasız çıkarın.

Kapüşonlu Peluş Sweatshirt (Rumeysa Yağcı)

En İyi Arkadaşlarla En Şirin Haliniz

Ev giyimini neşeli bir hale getirmek için rengarenk pijama ve eşofmanlar olmazsa olmaz. Özellikle kış günlerinde yumuşacık kapüşonlu peluşlar, kadife dokularıyla iç ısıtan ev takımları, peluş sweatshirt’ler şüphesiz en sevilenler.

Ceylan Otantik Kadife Ev Takımı (Rimel Aşkına-From Şule)

Ceylan Otantik Yeşil Takım
Ceylan Otantik Vizon Takım

Gençlerin kombinlerine çok yakışan parçalar, arkadaş görüşmelerinin de en samimi, en doğal halini yansıtmak için eforsuz ve pratik bir seçenek.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir