“Mood”una Göre Kombin: Beni Büt’lerle Yalnız Bırak

“Mood”una Göre Kombin: Beni Büt’lerle Yalnız Bırak

Öğrenciler için Tesettür Kombin Önerisi

Günlük hatta anlık ruh haline göre milyonlarca kombin artık bir tık uzağında. Yepyeni stil önerileri, editör önerileri, ruhunu yansıtacak aksesuarlar, “işte buyum” diye bağıracak kombin önerileri ve daha fazlası, kombin yapmak ile ilgili aradığın her şey burada.

Yesiltopuklar.com ‘da bundan böyle “Mood”una Göre Kombin” önerileri ile modaseverlere ‘moduna göre özgürce giyim’ deneyimi sizleri bekliyor.

Tesettürlü Gençler İçin Kombin

Natürel Eşofman Takımı

Mood”una Göre Kombin” ile ruh halinizi yansıtan kombinleri keşfederek gardrobunuza saatlerce bakıp ne giyeceğinize karar vermediğiniz günler geride kalıyor. Çünkü şimdi ne giyeceğinize ruh haliniz karar veriyor.

Öğrenciler için Tesettür Kombin Önerisi

“Mood”una Göre Kombin ile içinde bulunduğunuz “mutlu, neşeli, hüzünlü, nostaljik, hareketli, sakin” gibi farklı ruh hallerine göre özel hazırlanan kombin önerilerinden dilediğinizi seçip ne giyeceğinize karar vermede ilham alabilecek ve bununla beraber ulaşılabilir giyim önerileriyle gardrobunuzda bulunmayan parçaları anında satın alabileceksiniz.

Şimdi son günlerin en güncel cümlesi “beni büt’lerimle yalnız bırak” diyenlerin ruhuna iyi gelecek stil ve kombin önerilerini hemen keşfedin!

Öğrenciler için Tesettür Kombin Önerisi

Motivasyonunu Arttır

Evet şu sıralar kafanda hep aynı soru “Ne olacak bu büt’ler?”. Sınav kaygısının dikkatini dağıtmasına ve çalışma motivasyonunu düşürmesine izin verme. Şimdi olumsuzluklara odaklanmanın hiç de sırası değil.

Tesettürlü Gençler İçin Kombin

Çizgili Tunik

Biraz da olsa kafanı dağıtmanı sağlayacak, ruh haline keyif katacak stil önerimizi dene ve sınav psikolojisinden kısacık da olsa uzak dur.

İlk yapman gereken üzerinden çıkarmadığın o “depresyon hırkasından” kurtulmak olmalı!

Tesettürlü Gençler İçin Kombin

Konforu Elden Bırakmadan Stil Sahibi

Bol paça pantolonlar, salaş triko kazaklar ve sırt çanları! Bu stresli dönemde sana konfor sağlayacak kilit parçaları ön raflarda tutmayı unutma! Konforlu stilini öne çıkaracak kullanışlı ama daha ilk bakışta seni gülümsetecek bir çanta ise olmazsa olmazın!

Tesettürlü Gençler İçin Kombin

Harekete Geçiren Renkler

Kaygı seviyesinin üst sırada olduğu ve belki de içine kapanmana neden olan bu dönemde ruh halindeki düşüşü üst seviyeye taşıyacak motivasyonu canlı kırmızı rengiyle sağlayabilirsin. Renklerin psikolojimiz üzerindeki etkisinin ne kadar önemli olduğunu artık bilmeyenimiz yok. Kırmızı pofuduk bir mont ve sneaker’lar bu dönemde keyfini yerine getirmek için sana eşlik edebilir.

Unutma!

Hepsinden önemlisi şu ki, sınav günü hafif bir fizik ve nefes egzersizi ile güne başlamayı, tahmini ısı koşullarına ve rahat edebileceğin kıyafetler giymeyi, dengeli bir kahvaltı yaptıktan sonra sınava konsantre olmayı, sorunun niteliğini tam anlamayı, zamanı kullanmayı ve geri dönüp kontrol etmeyi unutma!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir