Modgrey’de Sonbahar-Kış Sezonu Başladı!

Modgrey’de Sonbahar-Kış Sezonu Başladı!

Modgrey Yeni Sezon

Türkiye’nin kadın giyimde moda markası Modgrey, Eylül başında Bomonti Showroom’unda yaptığı tanıtımla Sonbahar Kış Sezonuna merhaba demişti. Tanıtıma ilginin yoğun olduğu sezon ürünleri üretime girdi. Önümüzdeki haftalarda hem internet satışı hem de mağaza satışı ile kaban modelleri ve bayan pardösüler için birbirinden şık ve elegant tasarımlar alıcılarıyla buluşacak.

Modgrey Sonbahar-Kış 2017-2018

Gündelik hayatın koşturmacasında rahat ve şık giysilere alışkın bayanların tercihi Modgrey, sonbahar kış sezonunda da şıklıktan ödün vermiyor. Daha önceki kreasyonlarında olduğu gibi kaban modellerinin yanında fermuarlı ferace modelleri ve kap modelleri de bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Modgrey Sonbahar-Kış 2017-2018

Toprak tonların hâkim olduğu sonbahar kreasyonu, mevsimin doğal dokularının ve tonlarının ışığında sakinlik ve dinginlik veren tasarımlardan oluşuyor. Soğuk havalarda birçok kombini konfor alanına alan siyah ve beyaz ile kolaylıkla eşleştirilen grinin farklı kullanımı da Modgrey‘in tercih ettiği bir başka renk çeşidi diyebiliriz. Kimono kap modellerinde özellikle yoğunlaşan renkler, farklı iç giysilerle kombinlenerek, kullanıcıların rahat hareket etmesi ve aynı zamanda şık bir kıyafetle gün içindeki tempoya ayak uydurması için tasarlandı.

Modgrey Sonbahar-Kış 2017-2018

Kusursuz Modgrey tasarımlarıyla buluşan toprak tonları, tanıtım sırasında merkezine dünyayı alan bir sunumla ziyaretçilerle buluşturuldu. Bomonti Showroom’daki bu buluşmanın detaylarında sonbahar kış sezonunun kap modelleri, kimono kaplar, kaban modelleri, fermuarlı ferace modelleri ve bayan pardösülerden oluşan kreasyonun üretimine başlandı.

Modgrey Yeni Sezon 2018

Ekim ayı içerisinde mağaza ve internet ortamında satışa sunulması planlanan Modgrey sonbahar kış sezonu, toprak tonları ile harmanlanmış soft ve yalın tavırların günlük stillerle buluşmasını sağlayacak.

Modgrey Sonbahar-Kış 2017-2018

2017 Sonbahar sezonu için ayrıca farklı kombinler de Modgrey‘in özellikle konsantre olduğu bir başka konu. Kestane renginin baskınlığı ile hâkî renginin yönetmek isteyen tavrı, bordonun asilliği, toprak tonlarının huzur veren ve farklı anlamlar ifade eden tasarımları Modgrey’de vücut buluyor. Piyasaya çıktığı ilk günden beri kullanıcılarına rahat ve şık modeller üreten Modgrey, sonbahar kış sezonu için de zarif tasarımlarında elegant ve rahat bir yapıyı ön plana çıkaran modellerin üzerinde duruyor.

Özellikle gün içinde yoğun bir tempoda çalışan hanımların, arkadaşlarıyla beraber keyif alacağı bir sohbet ortamına kolaylıkla adapte olmasını sağlayacak fikirlere sonbahar sezonu kreasyonunda yer verildi. Birbirinden farklı alternatif ve kombinlerin rahatlıkla uygulanabileceği Modgrey tasarımları, sonbaharın yağmurlu ve kasvetli günlerinde, hanımların moralini yüksek tutacak, rahat ettirecek ve şık görünümleriyle ilgi toplayacak fikirler vaat ediyor.

Modgrey Sonbahar-Kış 2017-2018

Moda, Modern, Modest kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıra dışı tasarımlarla birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de moda severlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır. Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkarak hazırladığı tasarımları, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatiflerle sunuyor.

Sonbahar sezonu için de aynı fikirlerle hazırlanan kreasyonlar çok yakında Acıbadem mağazası ve internet sitesinde satışa çıkacak!

Moda, Modest, Modgrey…

Modgrey Acıbadem Mağaza: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:188 B/6 Üsküdar/İSTANBUL

Web: www.modgrey.com
Facebook: Modgrey
Instagram: @modgreyofficial

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir