MODGREY’den YeşilTopuklar’a Özel Bayram İndirimi

MODGREY’den YeşilTopuklar’a Özel Bayram İndirimi

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

Stil sahibi görünüm için anahtar renkler ve desenlerle zarif kombinler oluşturmak için en doğru adrestesiniz. Neyi nasıl giyinmeli, nasıl kombinlemeli ve belki de en zor gibi görüneni “bayram alışverişini nereden yapmalı” gibi soru bulutunun yanıtı bu haberimizde!

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

ModGrey’den Yesiltopuklar.com’a Özel İndirim!

Farklı tasarımları, yenilikçi çizgisi, güçlü ürün yelpazesiyle tüm zamanların ve özellikle bayram alışverişlerinin en uğrak alışveriş adresi olan ModGrey, YeşilTopuklar ziyaretçilerine özel hem mağazalarında hem de online alışveriş sitesinde indirim fırsatı sunuyor.

30.06.2017 tarihine kadar sürecek “YESİLTOPUKLAR” kuponunu kullanarak “Sepette Ekstra %30+%15 İndirim” fırsatıyla hayallerinizdeki bayram kombinini oluşturabilirsiniz. Üstelik bu indirim kuponu ile yaz alışverişinizi şimdi yapabilir, tüm yaz yeni sezon ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Üstelik  “YESİLTOPUKLAR” kuponunu kullanarak Ekstra İndirimi sadece online alışverişlerinizde değil ModGrey Acıbadem ve Bomonti mağazalarında da kullanabileceksiniz.

Şimdi sezonun en stil sahibi parçalarına ekstra indirim fırsatıyla sahip olmak için ister  www.modgrey.com ‘u, isterseniz de ModGrey Acıbadem ve Bomonti  mağazalarını ziyaret edin bayram alışverişinizi keyifli hale getirin.

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

  • Yanları Lastikli Fitilli Tunik – Satın Al

Şehirli Kadının Vazgeçilmezi Modgrey

Moda, Modern kelimelerinin ilham veren gücünden doğan Modgrey, modern çizgisi ve yeni moda anlayışıyla son zamanların en ilgi çeken markaları arasında yerini alıyor.

İstanbul’un popüler semtlerinden Acıbadem’de açtığı mağazası, Bomonti‘deki showroomu ve online mağazası www.modgrey.com ile moda severlere eşsiz tasarım dünyasına bir tık ile ulaşma imkanı sağlıyor.

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

Modgrey 2017 ilkbahar yaz kampanyasının anahtar kelimesi; Bireysellik.

2017 yaz sezonunda bayrağı bireysel modanın zirvesine dikiyoruz. Abartı ve şaşaanın çok uzaklarında dolaştığımız yeni sezonda, yaz silueti yeniden çiziliyor. Modgrey yaz koleksiyonu her bireyin kendine özgü stili olduğundan yola çıkarken, bireyselliğin yanına çeşitliliği de ekleyerek son dönemin anti-estetik tutkusuna bir göndermede bulunuyor.

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

Koleksiyonun ‘Summer’ temasında yaprak desenler siyah&beyazla, gömlek ve tunikler ise bol pantolon ve eteklerle birleştirilmiş. Sezonun hitleri yaprak yeşili, iddialı beyaz, açık mavi ve güvenli liman olan siyah tonlarında hayat bulan tasarımlar ve şehirli siluetlerde yeniden yorumlanan desenler en iddialılar arasında.

ModGrey 2017 Tesettür Kombinleri

Doğanın Elli Tonu

Geçmişi bir kenara bırakıp günümüze gelirsek, yeni neslin dilinden anlayan Modgrey, muhafazakar giyim tarzını yeniden yorumluyor. Size düşen, bu ruh halini doğru parçalarla yakalamak.

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

Bayramı 2017 yaz koleksiyonu ile karşılayan Modgrey ilhamını doğu sahillerinden alarak yaprak yeşillinin farklı tonlarını içinde barındırıyor ve sizi egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. Açıktan koyuya farklı tonlarıyla 2017 yılının yıldız rengi olan “yeşil” Modgrey 2017 yaz koleksiyonundaki hakimiyetini bayrama taşıyor. Modgrey yaprak baskılı gömlek, tunik ve elbiseler, bayramda stil sahibi bir görünümün çıkış parçaları olabileceği gibi yaz boyu farklı kombinlerde de kullanabileceğiniz, dolabınızın joker parçası olacak.

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

Tek Mavi İki Farklı Görünüm

Farklı parçalarla kombinlendiğinde farklı ruha bürünebilen mavi rengini kahraman olarak ilan edebiliriz. Yaz sezonunun diğer joker rengi olan mavi, çarpıcı bir etki oluşturabildiği gibi masalsı görünümlere de imza atmanızı sağlıyor. Modgrey 2017 Yaz Koleksiyonu’nun dikkat çeken mavi görünümleri bayram stilinize dinginlik katabileceği gibi, farklı küçük aksesuarlarla masalsı bir tavır içinde görünmenizi de sağlayabilir.

Modgrey Acıbadem Mağaza: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:188 B/6 Üsküdar/İSTANBUL

Web: www.modgrey.com
Facebook: Modgrey
Instagram: @modgrey

Tesettür Butikleri ModGrey Acıbadem

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir