Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Modgrey 2017 Sonbahar-Kış Sezonu Ürünleri Tanıtıldı

Modgrey 2017 Sonbahar-Kış Sezonu Ürünleri Tanıtıldı

ModGrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adı yurt dışında da sık sık anılan Türkiye’nin moda markası Modgrey yeni sezon ürünleri geçtiğimiz hafta yapılan sunumla moda severlerin beğenisine sunuldu.

Modgrey 2017 sonbahar‘ına ait kreasyonunu şık bir davetle tanıttı. Özel konukların yer aldığı davette 2017 sonbaharına ait etekler, tulumlar, ekoseli elbiseler, tunikler, bluz ve elbiselerle Modgrey yeni sezon trendlerini ve sezon içeriklerini anlattı.

ModGrey Tesettür Giyim Modelleri

Özellikle şıklığına her daim özen gösteren kadınlar için hazırlanan kombinler, Bayram şıklığına önem veren ve son baharı en özel şekilde geçirmeyi planlayan herkese hitap ediyor. Stil sahibi kadına en uygun tarzın oluşturulduğu Modgrey ürünlerinde, birbirinden şık ve zarif tasarımlar, gündelik ihtiyaca uygun şekilde tasarlanıyor ve kadınların ilgisine sunuluyor.

ModGrey 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Türkiye’nin en beğenilen moda markalarından biri olan Modgrey, kendine has stili ve yeni moda anlayışıyla, diğer markalardan sıyrılarak bir adım öne çıkıyor. Modern çizgisini yansıttığı tasarımlar www.modgrey.com adresinde online alışverişle ulaşılabilir veya İstanbul Acıbadem’deki mağazasından satın alınabilir şekilde alıcılarını bekliyor.

ModGrey Tesettür Giyim Modelleri

Günlük yaşamın şık ve zarif kıyafetlerini tasarlayan Modgrey, 2017 Sonbahar sezonuna özel hazırladığı şık tasarımlarda esnek ve yürüyüşü engellemeyen modellerin yanı sıra, toprak temasını kullanarak, global trendlere uygun bir çizgi yakalıyor. Klasik duruşunu sezonun renkleriyle birleştirdiği ürünlerinde Modgrey, bu sezon yine kadınları şık ve trend tasarımlarla buluşturarak zarif modelleriyle hem göze hem de rahatlığa dokunuyor.

ModGrey 2017 Tesettür Kombin

Bayram Hediyeniz ModGrey’den!

Yeşil Topuklar’da daha önce de kreasyonları ve tarzıyla yer alan Modgrey, Bayram’a özel bir etkinlikle tekrar bizlerle birlikte.

Yeşil Topuklar’ın Instagram adresinde (@yesiltopuklar) yapılacak paylaşımla etkinliğin ayrıntıları duyurulacak. Bu etkinlikte Modgrey’e ait kombinler hediye edilecek. Instagram sayfamızı takip eden ziyaretçilerimiz arasından seçeceğimiz 2 kişi, Modgrey’den Yarım Baskılı Elbise kazanma şansı yakalayacak.

Modgrey Acıbadem Mağaza: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:188 B/6 Üsküdar/İSTANBUL

Web: www.modgrey.com
Facebook: Modgrey
Instagram: @modgreyofficial

Modgrey Hediye Elbise

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *