Moda İnstagramlarından Sezonun En Sevilen 7 Tesettür Kombini

Moda İnstagramlarından Sezonun En Sevilen 7 Tesettür Kombini

Pliseli Pantolon - Desenli Şal

Sezon koleksiyonları hakkında ilham veren İnstagram’ın fenomen isimlerinin en sevilen 7 kombinini bir araya getirdik! Kimi binlerce like alırken kimi yorum yağmuruna tutuldu. Gelin 2019 yazında en çok hangi kombin rağbet görmüş göz atın.

Qooq Store Tunik ve Mehry Mu Tasarımı Çanta

Hülya Aslan’dan ‘Tasarım Parça’ Birlikteliği

Tesettür kombin konusunda ilham veren isimlerin başında gelen Hülya Aslan, en son paylaşımlarından biriyle beğeni üstüne beğeni aldı. Qooq Store markasından bir tunik ile ikonik Mehry Mu tasarımı çantayı bir araya getirerek yakaladığı uyum beyaz ve bejin trend duruşuyla perçinlendi. Bu kombinde Zara’nın (neredeyse her fenomen ismin sahip olduğu) kafes model stilettoları da dikkati çekenlerden oldu.

Terzi Dükkanı Elbise - Celine Çanta - MiuMiu Güneş Gözlüğü

Betül Gedik’ten Simsiyah Cool’luk

Elegan duruşuyla tanıdığımız Betül Gedik,çizgisini hiç bozmadan simsiyah bir kombinle takipçilerinin ilgisini çekmeyi başardı. Terzi Dükkanı elbisesini Celine ve MiuMiu gibi dünya markalarına ait aksesuarlarla tamamladı. Ve baştan aşağı siyahın arasından selam veren beyaz detaylarla monokrom stilini yansıtan fenomen isim, bu havalı tarzı sayesinde en fazla ‘like’ alan paylaşımlarından birini yaptı.

Nihan Peker Tasarımı Balon Kol Pudra Elbise

Şüheda Türkoğlu’ndan Sadelik ve Mutluluk

İnstagram’ın neşeli isimlerinden biri olan Şüheda Türkoğlu, en minimalist kombiniyle beğeni topladı. Nihan Peker tasarımı balon kol pudra elbisesini yine aynı renk şal ve terlikle eşleştirmesi sadeliğin getirdiği şıklığı gözler önüne serdi. Şüheda Türkoğlu, hem bu sade şıklığın hem de kocaman bir gülümsemenin getirdiği etkiyle, en sevilen paylaşımlarından birine imza attı.

Melike Tatar Pantolon-Tunik-Kap Üçlü Takım

Ebru Sever Türk’ten Karadeniz Yeşili

Yerine göre giyinmenin yakaladığı ilgiyi bir kere de Ebru Sever Türk’ten görüyoruz. Karadeniz yeşiliyle buluşan yemyeşik bir takım kombin, on binlerce beğeni toplayarak fenomen ismin takipçilerinden ilgi gördü. Pantolon – tunik – kap üçlü takımlarının verdiği konforu Melike Tatar tasarımından seçen Ebru1 Sever Türk, sezonun en sevilen görünümlerinden birini yakaladı.

Tuay Etek&Bluz İkili Takım - Maviden Scarf Şal

Aybüke Nur Demirci’den Lavanta Kokulu Şıklık

Zarif duruşuyla takipçilerinin sevgisini toplayan Aybüke Nur Demirci, lavanta kokulu köyde yaptığı paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Bu şahane mekanın verdiği etkiye bir de uyumlu takım eklenince beğeniler on binleri aştı ve 40 bine yaklaştı. Tuay marka tasarımı uçuş uçuş etek ve bluzdan oluşan takımı, Maviden Scarf’a ait konforlu şalla eşleşmesi ve tabii ki renklerin bir aradaki ahengi sayesinde bu kombin, sezonun en sevilen görünümlerinden biri oldu.

Manila Beyaz Takım

Rimel Aşkına’dan Bembeyaz Stil

İnstagram’ın sevilen isimlerinden Rimel Aşkına (Hilal), sezonun en sevilen görünümlerinden birine, bembeyaz bir kombin yaparak beğeni topladı. Manila markasının beyaz takımıyla mavi bir yolculuğun tadını çıkaran fenomen isim, sezonun trend kombiniyle karşımıza çıktı.

Suud Collection Çizgili Tunik - Fresh Scarfs Pamuklu Şal

Rumeysa Yağcı’dan Havalı Bohemya

Enerjik duruşuyla İnstagram’ın gençlerine ilham veren Rumeysa Yağcı, Alanya Kalesi’ndeki kombiniyle binlerce beğeni aldı. Modanisa’dan seçtiği abayası, Suud Collection çizgili tuniği, Fresh Scarfs pamuklu şalı ve ikonik Birkenstock terliğiyle iyi bir stil yakalayan fenomen isim, bohemyanın sıcak toprak tonlarıyla sezonun en sevilen kombinlerinden birine imza attı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir