Moda Influencer’larının İlham Veren Hamilelik Stilleri

Moda Influencer’larının İlham Veren Hamilelik Stilleri

Tesettür Hamile Giyim

Göz alıcı stilleri ile moda dozu yüksek yaşamlarını takip ettiğimiz influencer’ların hamile kombinlerinize ilham verecek favori görünümlerini derledik.

Stilleri ile her daim dikkat çeken, hem dünyanın takip ettiği hem de ülkemizde beğenilerek takip edilen başarılı influencer’lar hamilelik stilleri ile de kendilerine hayran bırakıyor.

Tesettür Hamile Stili

Temiz bir stil çizgisine sahip Bihter Koç hamile kombinleri de karakterinden ödün vermiyor. Hareket etmesi kolay, modern ve pratik kombinler için influencer’ın sayfasına göz atabilirsiniz.

Gönül Kolat Hamile Kıyafetleri

Romantik fırfırların, püsküllerin ve işlemelerin meleği Gönül Kolat‘ın hamile stilinin de feminen dozu yüksek. Fırfır detaylı romantik elbiseler, günlük kombinlere adapte edilen modacı ve sevilen influencer’ın odak noktasında.

Tesettür Hamile Kıyafetleri

Betül Öztürk Erkalkan‘ın iç açıcı silüetlere göz kırpan zarif kombinleri, hamileliğinde enerji veren desenlerle şıklık arayanlar için birebir. Zamansız parçalar ve rahat bir görünüm Betül Öztürk Erkalkan’ın favorileri arasında.

Hamile Stili

Hanna Stefansson‘un stilinin anahtar kelimesi konfor. Eforsuz parçaları rahat formlarla birleştiren influencer’ın görünümleri sıcak yaz günlerinde hafif kıyafetler arayanlar için birebir.

Tesettür Hamile Elbise

Ödüllü yönetmen Samah Safi Bayazid‘ın minimal silüetlere göz kırpan stili hamilelik döneminin de favorileri arasına girdi.

Moda Yazarı: Esra Gönenç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir