Mini Çanta Trendi!

Mini Çanta Trendi!

Mini Çanta Modelleri

Son yıllarda karşımıza her yerde çıkan mini çantalar, birkaç sezon daha trendler arasındaki yerini koruyacağa benziyor. Tüm dünya markalarının koleksiyonlarında kendisine yer bulan bu küçük çantalar, kombininizin en önemli aksesuarı olmaya aday. Podyumları ufak boyuna rağmen dikkat çekici bir şekilde işgal eden mini çantaların, herkes tarafından sevildiğini söyleyebiliriz.

Mini Çanta Modelleri

Ne kadar büyük çantamız olsa da, her zaman çantamızın almadığı eksik birşeyleri muhakkak buluruz. Tıka basa doldurduğumuz çantalar bizim ufak dünyamızı taşısa da, çoğu ihtiyacınızdan vazgeçip bu minik çantalara da dolaplarınızda yer verin. Ebatı ufak olsa da getirdiği şıklık inanın büyük olacak.

Mini Çanta Modelleri

Bu ufak çantaların dikkat çeken tarafı, neredeyse cüzdan boyutuna yakın olması. Sadece telefonunuz, kredi kartlarınız ve anahtarlarınızı taşıyabilecek olan bu çantalar, mikro trendler arasında popülerliğini sürdürmekte. Chanel, Prada, Hermes gibi markaların koleksiyonlarında mini çanta modelleri fazlasıyla mevcut.

Mini Çanta Modelleri

Statement çanta” diye de bilinen bu modellerde tasarımlar karşımıza çok özel şekillerde çıkıyor. Günlük hayattan esinlenilen her figürü bu çantalarda görmek mümkün. 2014 yazı bitmeden, siz de bu trendi yakalayın ve hemen kendinize mini bir çanta alın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *