Mevsim Geçişlerinin Kurtarıcı Parçası Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Mevsim Geçişlerinin Kurtarıcı Parçası Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Uzun Hırka Kombinleri

Mevsim geçişlerinin kurtarıcı parçası hırkalar, sezona ayak uydurarak yeniden yorumlanıyor. Yenilikçi tasarımlar, konforlu ve sıcak katmanlarıyla sokak stiline adapte oluyor.

Günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan hırkalar, tesettürlü kadınların eforsuz görünümlerine kreatif bir bakış açısı getirerek serin havaların ısısını yükseltiyor. Sonbaharın anahtar parçası hırkalar nasıl kombinlenir sorusuysa, yazımızda cevap buluyor.

Tesettür Hırka Modelleri 2017 Sonbahar Kış

Pileli Eteklerin Ekürisi Salaş Hırkalar

Sonbaharı kollarını açarak karşılayan salaş hırkalar, pileli eteklerle yakınlık kuruyor. Ara sıcakların albenili parçası hırkaların, özellikle deri eteklerle olan yakınlığı tutku uyandırıyor.

Tesettür Hırka Modelleri 2017 Sonbahar Kış

Tesettürlü kadınların yeni sokak stillerine göz kırpan bu ikili, serin havalara şıklık katmanın peşine düşüyor. Bilekte biten eteklere, sezonun iddialı botları eşlik ederken cool çizgili çoraplar da salaş havayı destekleyip sıcaklığı bir derece daha arttırıyor.

Tesettür Hırka Modelleri 2017 Sonbahar Kış

Elbiseler Hırka ve Kemer Üçlüsü

Geçiş mevsiminde elbiselerin üzerine palto alsan olmaz, hiçbir şey almasan yine olmaz. Tam da bu noktada kurtarıcı parçalar imdada yetişiyor. Elbiselerinize renk katan desenlerin en baskın olanında bir de hırka üzerinize aldınız mı uyumu yakaladınız demektir. Bununla beraber bele dolanan incecik kemerler, sezonun trendine atıfta bulunacak. Boyu olduğundan daha uzun göstermek için iyi bir fırsat olan kemerler, favori üçlünüzü oluşturacak.

Tesettür Uzun Hırka Kombinleri

  • Hırka: Forever New 2017 Sonbahar Kış – 269.90 TL
  • Pantolon: TopShop
  • Çanta: Cafuné

Bol Pantolon, Hırka ve Bootie Kombini

Sezonun en konforlu parçası yüksek bel pantolonlar, geçiş sezonunda hırkalarla kombinleniyor. Birlikte sıkı bir ikili olmayı başaran pantolon ve hırkalara, karakteristik bootie’ler ve sneaker’lar eşlik ediyor. Kozmopolit görünümün yeni sırrını açığa çıkaran bu üçlüyü ofis yaşamına da kolaylıkla adapte edebilirsiniz.

Tesettür Uzun Hırka Kombinleri

  • Hırka: Raisa & Vanessa 2017 Sonbahar Kış
  • Elbise: Rosetta Getty
  • Ayakkabı: Marco De Vincenzo

Maksi Boy Hırkalarla Şık Duruş

Ayak bileklerine kadar uzanan elbise boyundaki hırkalar, sezonun şık seçimleri arasına adını yazdırıyor. Maksi boy hırkaları ister sade kalem elbiselerle, ister kalem eteklerle isterseniz de pantolonlarla kombinleyin. Ön plana alacağınız hırkalarınız şık ayakkabı seçimlerinizle günün iddialı parçası olacak.

Tesettür Hırka Modelleri 2017 Sonbahar Kış

Desenli Hırkalarla Dinamik Kombin

Kombinlerin başrolü olacak desenli hırkalar yeni sezonun albenili tasarımlarından. Hırkalar, uzun boyları, salaş kesimleri ve desenleriyle cool’luğunu açığa çıkarıyor. Kimi zaman ekose desenler, kimi zaman çizgiler kimi zamansa oldukça sportif yazı baskılarıyla öne çıkan desenli hırkalar, günlük yaşamın şüphesiz en kurtarıcı parçaları oluyor. Her parçayla olan uyumlarıysa kombinleme derdini ortadan kaldırıyor.

Tesettür Uzun Hırka Kombinleri

  • Hırka: Prada 2018 Sonbahar Kış

Babaanne Hırkalarıyla Trendi Yakala

Sonbaharın kıdemli üyeleri hırkalar, geçmişten ilham alıyor. Babaannelerin o incili tasarımları kombinlere şıklık katıyor. Parlak yünler, nakışlar ve işlemelerle yeni bir boyut kazanan tasarımlar adeta küllerinden doğuyor. Eteklerle iyi bir ikili olacak babaanne hırkaları, zarif ayakkabılar, minik zincir askılı çantalar, ipek şallarla kombinleyerek hem romantik hem de şık bir görünüme kavuşmanın keyfini çıkar.

Yeni sezonun en sevilen tesettür hırka modellerini alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan online olarak sipariş verebilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir