Meşhur Trabzon Pidesi Lider Pidede Yenir

Meşhur Trabzon Pidesi Lider Pidede Yenir

Meşhur Trabzon Pidecisi Lider Pide

Trabzon’da hamsi üzerine romanlar yazılsa yeridir. Hamsili pilav, hamsili ekmek, hamsili sebze yemekleri ve daha sayabileceğimiz bir çok çeşit yemek.

Meşhur Trabzon Pidecisi Lider Pide

Fakat Trabzonlunun bir de hamur işi lezzeti var ki dillere destan, Trabzon pidesi…Yedikçe yiyebileceğiniz bir lezzete sahip bu pide, İstanbul’da da bir çok mekanda boy gösteriyor.

Meşhur Trabzon Pidecisi Lider Pide

Gerek lokasyonu gerek mimari tasarımı ile Trabzon restaurantlarını andıran Lider Pidenin, Trabzon Park şubesi sizlere gerçek bir Karadeniz havası aldırabilir. Otopark sıkıntısı kesinlikle yaşamayacağınız bir yapıya sahip mekanda, yazın balkon diye adlandırılan açık bölümler de mevcut. Lezzet konusunda hoşunuza gitmeyecek bir şey bulmak oldukça zor olanın mekanın belki de tek eksi noktası girişi.

Meşhur Trabzon Pidecisi Lider Pide

Otobandan girmekten başka bir çaresi olmayan girişin, bulunmasında biraz sıkıntı yaşanabilir. Fakat buna fazlası ile değecektir. Trabzon Park Ihlamurkuyu’nun eteklerinde olan mekan, gürültüden uzak, sakin ve Karadeniz hazzını yaşamak isteyenler için bulunmaz nimet. Uygun fiyat vizyonu sayesinde cebinizi de zarara uğratmayacak Lider Pidenin siz ve sevdikleriniz için farklı bir lezzet olacağını garanti edebiliriz.

Meşhur Trabzon Pidecisi Lider Pide

Yemek sonrası çıkıp parkta yürüyebilir, ağaçların arasında temiz havanın tadını çıkartabilirsiniz. Güzel bir Trabzon pidesinin üzerine tatlı veya çay-kahve için ise Trabzon Park içindeki Orman Cafe & Restaurant’da keyif yapabilirsiniz.

Trabzon Park Lider Pide İletişim:

Adres: Çırçır Korusu Tesisler mevki Trabzon Park, Tepeüstü – Ümraniye / İstanbul
Tel: (0216) 611 13 61

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir