Mehry Mu’dan Zamansız Formlarda Çanta Koleksiyonu

Mehry Mu’dan Zamansız Formlarda Çanta Koleksiyonu

Mehry Mu Çanta

Dünyada 6 kıtada yer alan prestijli satış noktaları ve İstanbul Havalimanı mağazasıyla bütünsel güzellik anlayışını dünyaya yansıtan Türkiye’nin tasarımcı çanta markalarının başını çeken “Mehry Mu” siyah ve lacivert deri çantalarının özgün formlarıyla stillere kişilik kazandırıyor.

İngiliz Kraliyet Ailesi, Olivia Palermo, Jennifer Lawrence, Nicky Hilton Rothschild, Christina Hendricks, Katherine Schwarzenegger ve Suri Cruise gibi isimlerin tercih ettiği Mehry Mu, siyah ve lacivert gece ve gündüz şıklığını yansıtan elegant çantaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Mehry Mu Kırmızı ve Siyah Çanta

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar Mehry Mu’nun özgün tasarımları ile kombinlerin tercih edilen en şık parçası oluyor. Siyahın zarafeti, zamansızlığı ve şıklığı, lacivertin cesur ve koyu renklerin en cezbedici hali Mehry Mu tasarımlarıyla Mehry Mu kadının da vazgeçilmez renklerinden.

Mehry Mu Mıknatıs Kapamalı Çanta

Deri dokunun asaletini farklı form ve ayrıntılar ile yansıtan Mehry Mu, çantaları Unicorn Bag, Luna Box, Lian Bag, Fey in The 50’s ve Mini Bucket’ı geleneksel ile moderni aynı noktada birleştirerek yeniden yorumluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir