Mayovera 2016 Tesettür Mayo Koleksiyonu

Mayovera 2016 Tesettür Mayo Koleksiyonu

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2016

Mayovera ile Tatile Hazırlık Başlasın!

Sektöre adım attığı günden bu yana sade, şık ve konforlu tatil anlayışıyla kitlelerin tesettür mayo algısında köklü değişiklikler yapan Mayovera tasarım serüveninin ikinci yılını 2016 ilkbahar-yaz tesettür mayo koleksiyonuyla kutluyor.

2016 ilkbahar-yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan Mayovera, iki farklı temada hazırladığı tesettür mayo modelleri ile öne çıkıyor. Plaj Koleksiyonu ve Kaplıca Koleksiyonu isimleriyle farklı kullanım alanları için düşünülmüş tesettür mayolar kumaş kalitesi ve kusursuz tasarımlarıyla tatil bavullarının baş rol oyuncusu!

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2016

Su itici özelliğe sahip kumaşları, özel işçilikle hazırlanan kalıpları ve üstün dikim kalitesi ise Mayovera’yı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden… koleksiyonun fark oluşturan desenleri, fonksiyonel tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Mayovera 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu etnik ve mozaik desenlerden siyah-beyaz tasarımlara kadar tatil ruhunu her modelinde hissettiriyor.

2016 yılı, desen yılı! Moda otoritelerinin çantadan aksesuara, giyimden eşarba kadar her yerde sıklıkla yer verdiği etnik desenler Mayovera 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda da zirveye oynuyor. Eşsiz motiflere sahip desenler ise plajda ya da havuzda fark oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi olacak! İlkbahar yaz moda renklerinin baskın olduğu, baharat tonlarının da kullanıldığı tesettür mayolar koleksiyonda öne çıkıyor.

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2016

Mayovera Plaj Koleksiyonu

Mayovera 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu iki farklı temaya ayırdığı tasarımları farklı detay ve kumaşlarla yorumluyor. Tam kapalı mayoları içeren Plaj Koleksiyonu, önümüzdeki yaz aylarının yıldızı olmaya aday! Uzun kollu tunik formunda üst ve yine uzun tayt/pantolondan oluşan iki parçalı tesettür mayo modeli ile masmavi sahillerin keyfini rahat bir şekilde çıkarabileceksiniz.

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2016

Mayovera Kaplıca Koleksiyonu

Havuz mayoları olarak bildiğimiz yarım tesettür mayoları içeren Mayovera Kaplıca Koleksiyonu; kadın kadına havuzlarda ve kaplıcalarda çokça tercih ediliyor. Muhafazakar değerlere sahip ailelerin gidebileceği ve huzurla tatil yapabileceği otellerin sayısı gün geçtikçe artmakta. İşte bu otellerin sunduğu en güzel hizmetlerden birisi de kadınla özel havuz ve plajlar!

Mayovera Tesettür Mayo Modelleri 2016

Mayovera Kaplıca Koleksiyonu kadınlara özel bu havuzlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz diz altı tay ve kısa/sıfır kollu üst ile konforlu yüzme keyfi vaat ediyor. Tatil bavulunuza Mayovera tesettür mayo modellerini eklemek ve koleksiyonu incelemek için www.mayovera.com ‘u ziyaret edin.

Yorumlar

“Mayovera 2016 Tesettür Mayo Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Neriman dedi ki:

    Bence internetten tesettir mayosu almayin sorun cikiyo em iyisi deneyip gorerek almak mesela moyovera marka urun genelde internette var ama bem uskudar daki satismagazasindan aldim cokta memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir