İkilini Seç: Eşarp & Kap

İkilini Seç: Eşarp & Kap

2016 Yaz Eşarp Modelleri

En İyi Eşarp & Kap Birliktelikleri

Yazın en sıcak temasını eşarp & tunik/kaplarla yakalayın. Koleksiyonların lookbook’una yansıyan, sokak stiline taşınan muhteşem uyumlar sizlerin de ilham kaynağı olsun. Işığınızı en iddialı şekilde yansıtmak içinse seçtiğimiz eşarp & tunik/kap birlikteliğiyle fark yaratmaya hazır olun!

Giyimde öne çıkan her detay ve desen, eşarplarda yerini aldığı gibi, trendlerin tek parçada buluşması, ikili kombinlerle zirveye ulaştı. Her ne kadar moda anlayışında kural kalmasa da kombin birlikteliklerinde önem taşıyan incelikler yerini koruyor.

En İyi Eşarp ve Kap Kombinleri

Yaşasın Soft Renkler

İkililerin buluşmasında ise en önemli faktör renkler oluyor. Doğru buluşmalarla harika bir görünüm yakalamak da sizlerin elinde. Yaz aylarında işler biraz daha kolaylaşıyor. Açık ve soft tonlarla yapılan tüm kombinler aranılan eleganlığı veriyor. Pudra, leylak gri, sarı, gök mavisi, bej… Daha önce yayınladığımız yazın top 10 renklerini kullanma kılavuzuna göz atarak da bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

En İyi Eşarp ve Kap Kombinleri

Yaz Esintisi

Tüm yazı bembeyaz geçirmek sizin elinizde. Etek, pantolon, tunik, elbise. Her parçanızda bir beyazlık mutlaka olsun. Kombinleyeceğiniz ikiliyi seçmek de bir o kadar kolay. Mavi, pembe, kırmızı ve yeşilin her tonuyla yaz esintisini stilinize estirin.

En İyi Eşarp ve Kap Kombinleri

Sezonun İyi Arkadaşları

2016 yazında, her koleksiyonda her vitrinde karşınıza mutlaka çıkacak bir uyum var. Mavi & beyaz! Beyaz tunik ya da kaplarla mavi başörtü – şallar; sezonun trend alarmını veren çizgili tasarımların buluştuğu ikililer. Bu iki yakın arkadaş, yaz dolaplarınıza girmek için sabırsızlanıyor!

En İyi Eşarp ve Kap Kombinleri

Eğlenceli Birliktelikler

Eğlenceli birliktelikler ise desenlerle karşımızda. En az renkler kadar önem taşıyan desenlerle kombin oluşturmak da zorlaşabiliyor. Cool stili dozunda yansıtmak içinse yapmanız gereken çok kolay.

Rengarenk desenli tuniğin içinden size gör kırpan rengi seçin. Elbisenizde baskın olan koyu tonlarsa bunun yerine açık tonunu kullanın. Yeşilin, sarının, pembenin bir arada olduğu kıyafetinizde baskın olan yeşilse, eşarp ya da şalınızı sarıdan yana kullanın.

En İyi Eşarp ve Kap Kombinleri

Söz Sırası Desenlerde

Desenleri eşarplarda yansıtmaya ne dersiniz? Tunik ya da kaplarınızla bir araya getireceğiniz floral, puantiye ve çizgili şal – eşarplar muhteşem ikiliniz olsun.

Casual görünümdeki çizgili yeleklerinizi yine yeleğinizin çizgisindeki bir eşarpla tamamlayarak duruşunu koruyun. Biraz daha sporlaştırmak içinse kontrast uyumu yakalayın ve aksesuarlarınızı da bu renkle tamamlayın.

En İyi Eşarp ve Kap Kombinleri

Açık renklerle beraber vazgeçemediğimiz siyah da adından her zamanki gibi söz ettiriyor. Kıyafetlerinizde siyah beyazın muhteşem uyumunu yakalayıp logolu şallar ile kullanın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir