Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mavinin Dinlendirici Etkisini Üzerinizde Taşıyın

Mavinin Dinlendirici Etkisini Üzerinizde Taşıyın

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Yaz

“Mavi Dünyam Benim” Diyenler için

Maviden ve mavinin tonlarından bir dünya düşünün… Hava mavi, deniz mavi, göl mavi, su mevi.. Mavi en çok da yaza yakışan bir renk. Beyaz kadar mavinin duruluğu ve temizliği var.

Mavi yanıltmaz, yazın sıcaklığında insanı ferahlatan bir yanı vardır. İsterseniz mavimizi beyazla da buluşturabiliriz. Mavi bir gömlek, beyaz bir etek. Ya da mavi bir etek, beyaz bir gömlek, birbiriyle barışıktır bu renkler.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Yaz

Yine mavi motiflerle beyaz üzerine işlenmiş otantik bir yaz elbisesine ne dersiniz. Bu şilebezi de olabilir. O zaman mavi bir ayakkabı babet ya da mavi bez ayakkabı bizi hem spor, hem de yazın şirin gösterecek bir imaja da kavuşmuş olabiliriz.

Tesettür Giyim Modelleri 2014 Yaz

Mavi elbiselerimiz, eşarplarımızın yanı sıra takılarımız ve aksesuarlarımız da aynı sırayı takip edebilir. Yine de koyu saks mavisi, deniz mavisi, cam göbeği, buz mavisi derken, bu tonları farklı olan renk karışımından yaprakların, çiçeklerin ya da grafize edilmiş resimlerin olduğu bir elbise de düşünebiliriz. Latın havasında, Havai’de bile kendimizi bir sahilde, kumsalda yalınayak yürüyor gibi hissedebiliriz kendimizi.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Mavi bu ya; mavi atlas bünyesindeki bütün sıcak ve ılıman iklimin hüküm sürdüğü yeryerde seyahat ediyor olabiliriz. Mavi deniz, mavi kumsal, mavi gökyüzü, mavi ve masmavi bir mehtap, şiir gibi kendimizi mısraların, kelimelerin, hecelerin ve harflerin şarkısı gibi görebiliriz. Yeter ki gardırobumuzda mavi koleksiyonlar için yerimiz olsun.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Mavi boncuklu bir çanta, mavi otantik bir bilezik, yüzük, küpe ve gerdanlık kışın metal yorgunluğunu üzerimizden alıp götürecektir. Mavi bütün kötü nazarları üzerimizden silip yok edecektir. Umarım mavi ağırlıklı tavsiyelerimize bu yaz giyim kuşamınızda yer verirsiniz ..

Mavi dünyam benim” diyenler için yazınızı ve tatilinizi maviliklerle geçirirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

1 Trackback

  • 2015-05-14 | Permalink |

    […] renklerden birisi de fuşya! Yaz enerjisinin bir tık daha arttırmaktan yanaysanız böyle bir mavi kombin tam da size […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *