Mauzan 2016 Kış Abaya Koleksiyonu

Mauzan 2016 Kış Abaya Koleksiyonu

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Rafia Helal Bin Drai’nin çizgisinden çıkan muhteşem abaya tasarımlarının bulunduğu Mauzan 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’yla her yıl olduğu gibi zarif, rahat parçalara imza atıyor. Arap modasının önde gelenleri arasında yer alan Mauzan’ın Türkiye’de de takipçisi oldukça fazla.

Lazer kesimle işlenen dantel detayların yanı sıra geleneksel motifleri barındıran abaya modelleri, tül üzerine işlenmiş detaylar, fuşya ve maviyle dikkat çeken payetler ve daha birçoğu Mauzan’in 2016 Sonbahar Kış Abaya Koleksiyonu’nda da karşımıza çıkıyor. Markanın harika abayalarına sizler de mutlaka göz atmalısınız. İşte Mauzan’in öne çıkan abaya modellerinden sizler için derlediklerimiz…

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Klasik ama Kozmopolit Tasarımlar

En kaliteli kumaşlarla zarafetinden ödün vermeden sunulan tasarımlar, ipek ve ipeğimsi yumuşacık bir dokuya sahip. Klasik ama kozmopolit tasarımlar, tesettürlü kadınlara gün boyu konfor ve şıklık sunuyor.

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Modern Anlayışıyla Daimi Hareket

Günlük şıklığı yansıtan abayalar, aksesuarlarla aniden gece şıklığına dönüşebilir. Tasarımcının öncü vizyonu ve modern anlayışıyla haute coutre parçaları barındırması, koleksiyona da daimi bir hareket kazandırıyor.

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Abaya modellerinin yanında kaftan ve şık gece kıyafetlerine de yer veren marka, kalitesinden hiçbir türlü ödün vermiyor. Yeni ilham arayan birçok tesettürlü kadının zevkine uyum sağlayacak tasarımlar, yenilikçi duruşuyla da tüm dünya modacılarını etkisi altına alacak türden oluyor. Dubai merkezli olan Mauzan, özellikle Arap dünyasına damga vururken dünyanın birçok yerinden de beğeni toplamaya devam ediyor. Her zamanki gibi yenilikçi görüşe sahip olan marka, her koleksiyonuyla moda severleri etkilemeye devam ediyor.

Mauzan Dubai Abaya Modelleri 2016

Canlı Bir Rüyaya Ait Tasarımlar

Mauzan abaya modelleri ve özel abiye elbise ve canlı bir rüyaya ait abaya tasarımlarını, çağdaş, özgüvene sahip, güçlü, zarif ve rahatlığına düşkün kadınlar için ürettiğini vurguluyor.

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Modern Çizgide Geleneksel Motifler

Genç tesettür giyim denince de akla gelen ve yaz kış vazgeçilmez olan marka Mauzan, moda haftalarında da gördüğü ilgiyle oldukça dikkat çekiyor. Tasarımlarıyla hayranlık uyandıran marka, abaya koleksiyonunda sezonun öne çıkan birçok detayını işliyor. Dantelin oldukça boy gösterdiği abaya modellerinde, geleneksel motiflerin yanı sıra jakarlı kumaşlar, ışıltılı detaylar eşlik ediyor.

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Lazer Kesimden El Emeğine

Sadeliğin kalite ile buluştuğu harika tasarımlar, zamansız olmakla beraber şıklığı da sunuyor. İpek ve bu yumuşacık dokuyu verecek kumaşlarına, şifon ve dantel de eşlik ediyor. Lazer kesimi kullandığı tasarımlarına emek eseri birçok işleme de ekleniyor.

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Siyahın Daimi Asaleti

Her koleksiyonda olduğu gibi siyahın damga vurduğu 2015 / 16 Sonbahar – Kış Abaya Koleksiyonu’na mavinin açıktan koyuya birçok tonu ve pembe tonları eşlik ediyor. Özellikle siyah abayalarına eşlik eden birçok detay farklı renklerle karşımıza çıkıyor. Tasarımlarına farklı bir dokunuş katan Mauzan, kaftan ve pardösü benzeri abayaları da takipçilerine sunuyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Dubai 2016 Abaya ve Ferace Modelleri Mauzan

Yorumlar

“Mauzan 2016 Kış Abaya Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Gözde Albader dedi ki:

    Merhaba ☺️ Bu koleksiyonu toptan alabilme şansımız var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir