Mary Katrantzou Etek Modelleri İle Rengarenk Kombinler

Mary Katrantzou Etek Modelleri İle Rengarenk Kombinler

Uzun Etek Kombinleri

Mart Katrantzou‘nun rengarenk etekleriyle mevsimi kutluyoruz!

Güneş içimizi ısıtırken dolapların as parçaları en ikonik halleriyle gündemde. Işıltılı, desenli, pileli ve puantiyeli… Güncel modelleriyle yazlık silüetleri harekete geçirecek tasarımlar, ilham veren tesettür kombinleri ile karşınızda.

2018 Uzun Etek kombinleri

Tropikal İklimler Kombinlere Yansıyor

Palmiyeler, çiçek desenleri ve yapraklar Mary Katrantzou’nun çekim alanında. Sarıdan yeşile, yeşilden kırmızıya, kırmızıdan turuncuya transfer olan baskılar, en cool görünümleriyle karşımıza çıkıyor. Yüksek belli maksi boy etekleri günlük hayata en şık haliyle yansıtmak ise elinizde. Bunun içinse basic parçalarla renk oyunları yapmalısınız. Gömlekler, yeşil şallar, şık sandaletlerle işlem tamam. Bununla beraber hasır çantalar, tropikal desenli broşlar kombinlerin ayrıntılarına dahil olabilir.

2018 Uzun Etek Kombinleri

Payetli Etekler Günlük Şıklığa İndirgeniyor

Kim demiş pullar payetler sadece geceye kombinlenir? Yıkılan modanın kurallarında yeni algı tam da bu. En şık parçalar en sportif tasarımlarla bir araya getiriliyor. Mary Katranzou’nun şık mı şık payetli eteğiyle sweatshirtlerin ve sneakerların uyumuna bayılacaksınız. Rengarenk bir kombin içinse pembeyi, maviyi bir arada kullanarak gençlik aşılayacak bir uyum yansıtabilirsiniz.

2018 Uzun Etek kombinleri

Bir Patchwork Hikayesiyle Zıtlık

Bir patchwork hikayesini etek tasarımında yansıtan dünya markası Mary Katrantzou, renkleri ve desenleri kullanmaktan asla çekinmiyor. Bu sanat eseri gibi tasarıma ise yine iddialı bir kombin yapmak için zıt tonlar ve motiflerdeki desenli bluzları kombinleyebilirsiniz. Fazla iddiadan uzaklaşmak isteyenler ister mavi ister mor ister pembe ister sarıyla renk uyumunu sağlayabilir. Kullanacağınız gömleklerin yakasına kontrast bir fiyonk kullanarak cesurlaştırabilirsiniz.

2018 Uzun Etek Kombinleri

Floralden Geometriye, Şıklıktan Sportifliğe

Mary Katrantzou, yumuşak pileleriyle havalanan etek tasarımlarında floral desenlerden geometriye geçerek stil oyunları oynuyor. Tam da böyle bir etekte şık ile spor parçaları bir araya getirmeden geçmemeli. Beyaz ipek bluz ve siyah ipek şalla bir bütünlük yakaladıktan sonra beyaz sneakerlar ve renkli çapraz omuz askılı sportif çantalarla kombini tamamlayabilirsiniz. Desenli eteklerin en büyük rahatlığı ise onlarca tonun bulunduğu parçada renk seçimi yaparken zorlanmamak oluyor. Bu iki parçalı etekte ister floral baskıları düşünüp renkli bir stil, isterseniz de monoktom geometri baskıları kullanıp cool stilleri yakalayın.

2018 Uzun Etek Modelleri

Polka Noktalı Etekle Romantik Kodlar

Güçlü bir vintage anlayışı sunan Mary Katrantzou, 2018 ilkbahar – yazında yeniden pistlerde. 50’lilerin zerafetini günümüze taşıyan dünya markası, günümüzün ikonik isimlerini çağrıyor. Polka noktalı eteklerin gücünü kanıtlarken siyahla beyazın hakimiyetinden güç alırken üçüncü bir rengi de yanına eklemeli. İddiayı sevenler için kırmızı, minimalist kadınlar için sarının iyi bir uyum sergileyeceği bu kombinde, retro ruhunuzu vurgulayacak aksesuarlar kullanmalı. Tüm bunlarla beraber şıklık için siyah bir topuklunun sıra dışı görünüm için siyah fiyonk bağcıklı beyaz sneakerlarl tamamlayabileceğiniz kombinde, seçim sizin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir