Mango Ramazan Koleksiyonuyla 4 Farklı Kombin

Mango Ramazan Koleksiyonuyla 4 Farklı Kombin

Mango Kaftan ve Saten Elbise

Mango’dan Ramazan Ayına Özel Koleksiyon

Dünyaca ünlü pek çok markaların Ramazan ayına özel çıkardığı koleksiyonlar bir süredir gündemimizdeyken bunlara Mango da eklendi.

Mango Orta Doğu gibi farklı bölgelerdeki ülkelerin kültürel ve dini normlarına uygun özel tasarımlar geliştirmeye devam ediyor.

Mango Ramazan Koleksiyonu

Geleneksel desenlerin modern bir yorumla sunulduğu elbiseler, zarif detaylarla öne çıkıyor. Marka bu özel koleksiyonda sunduğu renk seçimleri ve dokuları ile kadınlara Ramazan ayında konforlu ve şık bir alan oluşturuyor.

Mango Elbise
Mango Çanta
Mango Şal
Mango Küpe
Mango Stiletto

Marka çıkardığı bu özel koleksiyon 45’in üzerinde model ile Ramazan gibi özel dönemler için kadınların her gün işe giderken ve boş zaman faaliyetleri esnasında kullanabileceği giysiler sunuyor.

Mango Kaftan İle Ramazana Özel Tesettür Kombin

Mango Kaftan
Mango Bluz
Mango Pantolon
Mango Şal
Mango Kolye
Mango Stiletto

Ceketler, kaftanlar, dökümlü bluzlar, uzun ve bol gömlekler ve tunikler de dahil olmak üzere poplin ve imitasyon süet gibi kumaşlardan yapılmış gündelik giysilerden oluşan koleksiyon Ramazan ayının ruhuna uygun siluetleri ile dikkat çekiyor.

Mango Örgü Elbise İle Ramazana Özel Tesettür Kombin

Mango Elbise
Mango Çanta
Mango Küpe
Mango Stiletto

Uzun elbiseler ve iki katlı anvelop elbiseler (bol ya da dar) ile fantezi kumaştan yapılmış orta boy eteklerden oluşan kapsamlı bir katalog sunulmaktadır. Sade saten lureks ve lamine kumaşlar ile dantelin öne çıktığı bu çalışmayla tasarımların renk ve desenleri ile ışık saçan bir koleksiyon sunuyor.

Mango Elbise İle Ramazana Özel Tesettür Kombin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir