Mango 2020 Kış Koleksiyonundan 3 Satın Alınabilir Kombin!

Mango 2020 Kış Koleksiyonundan 3 Satın Alınabilir Kombin!

2020 Mavi Tesettur Kombin

2020’nin ilk günlerini yaşadığımız şu günerde hissedilen sohuk havayı biraz olsun ısıtabilecek harika haberlerimiz var! 2020 yılında Yesiltopuklar.com’dan en çok ne istersiniz diyo sorduk ve yüzlerce takipçimizden “Ulaşılabilir Kombinler” ve hep “Daha Çok Kombin Önerisi” mesajlarıyla karşılaştık… Peki şaşırdık mı? Asla! Sevindik mi? Hem de çok…

İşte bu yüzden 2020 yılının ilk gününe özel 3 farklı Ulaşılabilir Tesettür Kombin önerisi hazırladık! İşte mutlaka alışveriş listenize eklemeniz gereken Mango 2020 Kış Koleksiyonundan seçtiğimiz parçalarla 3 farklı tesettür kombin.

Tesettur Uzun Etek Kombinleri 2020

Asil Siyah & Sıcacık Kırmızı

Siyahla beraber hangi rengi kullansak yakışıyor öyle ki yeni sezonda hiç akıllara gelmeyen kahverengi ve lacivert ile de bol bol birlikteliklerini görür olduk. Üstelik şaşırılacak şekilde çok yakıştılar. Ama hiç bir renk kırmızı kadar yakışmıyor desek yeridir!

Mango Tesettur Modelleri

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Mango 199,99 TL – Satın Al
  • Kazak: Mango 69,99 TL – Satın Al
  • Bot: Mango 89,99 TL
  • Çanta: Mango 89,99 TL – Satın Al

Mango düğmeli uzun etek ile eşleştirdiğimiz, balıkçı yaka lastikli kazak bu kışı stil dozu yüksek ve her zaman kendinizi rahat hissedeceğiniz anahtar parçalar olarak size yetecek.

Tesettur Kazak Etek Kombini

Kışın Vazgeçilmez Ekoseleri

Kış mevsimi denince akla ilk gelen desen elbetteki ekoseler! Kırmızı rengine çok alışık olduğumuz ekoseler şimdi farklı renklerde de kendini gösteriyor.

Mango Tesettur Modelleri

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Mango 199,99 TL
  • Triko: Mango 69,99 TL – Satın Al
  • Çanta: Mango 249,99 TL – Satın Al

Mango 2020 Kış koleksiyonunda kahve tonları, lacivertler ve siyahlarla da eşleşen ekoseler klasik ama özgün bir yorumla kombinlere hareket katıyor. Ekose desenli plise eteği kahverenginin en soft tonu sütlü kahve tonunda triko kazak ile kombinlemeyi deneyin.

Mango Tesettur Kombin

Yılın Rengi : Klasik Mavi

Renk otoritesi tarafından yılın rengi ilan edilen klasik mavi, 2020 yılı boyunca modadan dekorasyona kadar pek çok yerde karşılacağımız bir renk.

Mango Tesettur Modelleri

Dingin ve ağırbaşlı klasik mavi kombinlerin de vazgeçilmezi olacak. Şimdiden klasik maviye yatırım yaparak gardrobunuzu bu dingin renge boyayabilirsiniz. Asla pişman olmayacaksınız!

Mango 2020 kış koleksiyonundan seçtiğimiz mavi triko kazak ve lacivert uzun eteği yine klasik kesim gömlek ile kombinlemeyi deneyin! Bu kombin hem ofis hem de hafta sonlarının kurtarıcısı olacağına eminiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir