Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış

Hepimizin severek alışveriş yaptığı markalar arasında yer alan Mango, 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile görücüye çıktı. Edita Vilkevicute, en özel çekimlerle Mango’nun yeni sezon lookbook’unda karşımıza çıkıyor.

Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış

Özgürlük ve doğanın içselleştirildiği çekimlerde, rahatlığı yansıtan salaş pozlar Mango koleksiyonunda spor şıklığı fazlasıyla yansıtıyor. Sizler de Mango’nun 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonunu merak edenlerdenseniz, işte tüm modeller ve gözümüze çarpan detaylar.

Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış

Spor Şıklık

Yeni sezon trendleri arasında kendisine önemli bir yer edinen sportif şıklık, Mango koleksiyonunda en önemli parçalar arasında yer alıyor. Özellikle üniversite gençlerinin, Mango’nun yeni sezon koleksiyonunda kendilerine şık parçalar bulabileceklerini şimdiden söyleyebiliriz. Denimler, salaş gömlekler, sweatshirtler, basic trikolar, kısa ceketler, kalın örme kazaklar koleksiyonda renk ve model zenginliği içinde sizleri bekliyor.

Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış

Ofis Stili

Çalışan kadınlar için her gün kombin yapmak, kıyafet düşünmek çoğu zaman işkence halini alıyor. Mango çalışan kadınları düşünerek, yeni sezon koleksiyonunda birçok parçaya yer vermiş. Basic triko ve etekler, blazer ceketlerle beyaz gömlekler, kumaş pantolonlar, kalem etekler bu modellerden sadece birkaçı. Ofis stilinde maskülen parçaları sevenler, Mango sonbahar kış koleksiyonundaki modellerle, şık kombinlere imza atabilirsiniz bizden söylemesi.

Mango 2014-2015 Sonbahar-Kış

Günlük Giyim

Günlük şıklık ve trendy kombinler. İşte birlikte kullanıldığında, stil sahibi kadınları ifade eden bu cümleler, Mango yeni sezon koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Günlük hayatın rutin koşuşturmacasında rahat ve salaş parçalar içinde olmayı sevenler için Mango, yenilikçi ve sade formlardaki modellerle kendisini bu sezon da yenileyerek, moda severlerden tam not alıyor. Mango’nun tesettürlü kadınlar için uyarlanabilecek tüm modellerini sizler için derledik.
İşte Mango 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonundan dikkat çekenler…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir