Mağaza Kadınca Butik’in Sonbahar-Kış Koleksiyonu Hazır!

Mağaza Kadınca Butik’in Sonbahar-Kış Koleksiyonu Hazır!

Mağaza Kadınca 2013-2014 Sonbahar Kış Modelleri

Bulgurlu’nun sevilen butiklerinden Mağaza Kadınca‘nın Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırladığı koleksiyon hazır. İlerleyen günlerde yeni ürünleriyle daha da zenginleşecek olan yeni koleksiyonu sizler için mercek altına aldık.

Mağaza Kadınca 2013-2014 Sonbahar Kış Modelleri

Mağaza Kadınca Butik, tesettür giyim butiklerinin yeni gözde yerleşim yeri Bulgurlu‘nun popüler butiklerinden… Özellikle geride bıraktığımız ilkbahar ve yaz döneminde sık sık haber yaptığımız Mağaza Kadınca, her sezon kendini yenilemeye ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Yaz döneminde çok sevilen tesettür eşofmanlarından sonra sonbaharın serin günlerinde içinizi ısıtacak bu koleksiyonunda ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Mağaza Kadınca 2013-2014 Sonbahar Kış Modelleri

Koleksiyon detaylarını vermeden kısaca yeni sezon ürünlerinin hangi fiyat aralığında satışa sunulacağından da bahsedelim. Mağaza Kadınca Butik‘te tunikler 119 TL‘den, tesettür takım ve kaplar 159 TL‘den başlayan fiyatlarla vitrindeki yerlerini alacaklar. Eğer sizde butik ürünlerin hazır giyim ürünlerine göre daha pahalı olduğunu düşünenlerdenseniz Mağaza Kadınca Butik‘i ziyaret etmenizi öneririz, nitekim uygun fiyat etiketleri sizi şaşırtacaktır!

Mağaza Kadınca 2013-2014 Sonbahar Kış Modelleri

Koleksiyonda 2013-2014 Sonbahar Kış sezonunun trendlerini görebiliyoruz, sezonun asil rengi siyah ve işleme desenler ilk gözümüze çarpan detaylar oluyor. Yine bu sezon bir çok üründe göreceğimiz mor ve kahve tonları da koleksiyonda yerini almış. Butik giyim aynı zamanda farklı ve özel giyimdir. Deri ceketler, işlemeli pelerin ve şallar, özel tasarım ayakkabı ve çizmeler Mağaza Kadınca’ya özgü farklılıklar diyebiliriz.

Mağaza Kadınca 2013-2014 Sonbahar Kış Modelleri

İlerleyen günlerde koleksiyonuna yeni sezon pardesü modelleri de katacak olan Mağaza Kadınca ürünlerine Facebook yoluyla da ulaşabilirsiniz. Özellikle fiyat ve sipariş ile ilgili tüm detaylar butik yetkilileri tarafından sosyal medya üzerinden verilmekte. Koleksiyonla ilgili tüm sorularınızı aşağıda paylaştığımız iletişim bilgilerinden butik yetkililerine iletebilirsiniz.

Mağaza Kadınca 2013-2014 Sonbahar Kış Modelleri

Mağaza Kadınca Facebook

Adres: Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi. Ekşioğlu Özyener sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İSTANBUL

Tel: 0216 650 94 15
E-posta: info@magazakadinca.com

Yorumlar

“Mağaza Kadınca Butik’in Sonbahar-Kış Koleksiyonu Hazır!” için 5 cevap

  1. […] Kadınca’da bayram coşkusu başladı! Bulgurlu’nun sevilen butiklerinden Mağaza Kadınca‘nın birbirinden şık bayrama özel ürünleri sizler için hazır. Eğer siz de çifte […]

  2. […] Mağaza Kadınca’nın çok beğenilen Sonbahar/Kış koleksiyonuna da buradan göz […]

  3. […] Türkiye’nin dünyaya nam salmış modacılarından biri olan Yasemin Akat, birbirinden özel tasarımlarıyla şimdi Mağaza Kadınca Butik‘te! […]

  4. TUĞBA GÜLHAN dedi ki:

    ürünlerinizi internet üzerinden satın alabiliyormuyuz

  5. admin dedi ki:

    Sitemizdeki ürünler tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir