Mağaza Kadınca’dan Bayrama Özel Kombinler

Mağaza Kadınca’dan Bayrama Özel Kombinler

Mağaza Kadınca Bayramlık Kombinler

Bayrama çok az bir süre kaldı, henüz alışveriş yapmamış olanlar, haftasonunu veya arefe gününü alışveriş ile geçirmek isteyenler bu haberimiz tam size göre! Bulgurlu’nun sevilen butiği Mağaza Kadınca‘nın bayrama özel hazırladığı kombinleri çok seveceksiniz! Hem sezon trendlerini yakalamak hem de bayrama şık ve zarif girmek istiyorsanız Mağaza Kadınca Butik’in çok özel bayram koleksiyonuna göz atmalısınız.

Mağaza Kadınca Bayramlık Kombinler

Üstelik yeni sezon ürünler olmasına karşın oldukça uygun fiyatlarla satılan kombinler sadece bayram için değil sezonun her döneminde şık olmak isteyen hanımlar için derlenmiş. Kombindeki ürünleri ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi tüm kombin parçalarını da satın alarak, “bu kıyafetleri neyle giymeliyim” derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Mağaza Kadınca Bayramlık Kombinler

Butik mağazalarda göremeye çok alışık olmadığımız hazır kombin derlemeleri Mağaza Kadınca‘ya ayrı bir farklılık daha kazandırmış.

Hem bayramda hem de bayram sonrasında kullanabileceğiniz ürünler hakkında fiyat bilgisi almak için Mağaza Kadınca yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Mağaza Kadınca’nın çok beğenilen Sonbahar/Kış koleksiyonuna da buradan göz atabilirsiniz.

Mağaza Kadınca Bayramlık Kombinler

Mağaza Kadınca Facebook

Adres: Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi. Ekşioğlu Özyener sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İSTANBUL

Tel: 0216 650 94 15
E-posta: info@magazakadinca.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir