Lûgat365’ten Seçtiğimiz Satın Alınabilir Parçalar

Lûgat365’ten Seçtiğimiz Satın Alınabilir Parçalar

Koton Lûgat365 kıyafet modelleri

Koton Lûgat365 Kalpleri Isıtıyor

Koton’un Lûgat365 işbirliği ile oluşturduğu Sonbahar-Kış koleksiyonu birbirinden güzel kelimelerle raflarda yeniden yerini alıyor. Bazen söylenişlerindeki âhenkle, bazen etimolojik hikâyeleriyle, bazen de derin mânâlarıyla ilgileri celbeden bu güzel kelimeler, Koton’un bluzlarında, tshirtlerinde, sweatshirtlerinde ve bebek tulumlarında hayat buluyor.

Banu-Onur Ertuğrul çifti tarafından dijital platformlarda “Bazı Kelimeler Çok Güzel” şiarıyla başlatılan, kısa sürede sokaklara yayılıp, ardından da bir başucu kitabı haline getirilen Lûgat365’in güzel kelimeleri, Koton Lûgat365 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile yeniden raflarda yerini alıyor.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da modaseverlerin karşısına çıkan Lûgat365’in güzel kelimeleri, Koton Erkek, Ole by Koton, çocuk ve bebek koleksiyonlarıyla buluşuyor.

Koton Lûgat365 kıyafet modelleri

Koton Lûgat365 yeni koleksiyondaki kelimeler içinizi ısıtacak

Usta yazarların eserlerinden âşinâ olduğumuz ve Lûgat365 vesilesiyle tozlu raflardan gün ışığına çıkan bu güzel kelimeler Koton koleksiyonuyla birleşerek 7’den 70’e herkesin kalbine dokunuyor. Bu sezon koleksiyona eklenen yeni kelimelerle Koton’un sweatshirtleri, t-shirtleri, bluzları ve bebek tulumları kış modasının vazgeçilmez parçaları oluyor.

Geçen sezon ehlikeyf, hayalperest, ciğerpâre, baba, hemdem, hissikablelvuku, nâzende, gıybet, anne, tebessüm, hergele ve eyvallah kelimelerinin yer aldığı Koton’un Lûgat365 koleksiyonuna yeni sezonda “nasip” ve “aşk” kelimeleri de dahil oldu.

Koton Lûgat365 kıyafet modelleri

Sizin için Seçtiklerimiz

Lûgat365 Sonbahar-Kış koleksiyonunda özellikle bazı kelimeler var ki çok güzel… Koleksiyondan sizin için seçtiğimiz 3 sweatshirt de yer bulan kelimeler anlamları ile de içimizi ısıtıyor. İşte o kelimeler ve sweatshirtler.

Koton Lûgat365 kıyafet modelleri

Lugat 365 Baskılı T-Shirt – Satın Al

Anne: Dünyaya can getirmiş insan; yaşam kaynağı. Türkçe kökenli olan kelime na-na çocuk sözünden türetilmiş olan ana kelimesinden evrilmiştir.

Koton Lûgat365 kıyafet modelleri

Lugat 365 Baskılı T-Shirt – Satın Al

Hemdem: Samimi dost. En yakın arkadaş. Canciher arkadaş. Dilimize Farsçadan geçmiştir. Birlikte manasındaki hem kelimesiyle, nefes manasındaki dem kelimesinin birleşiminden oluşmuştur.

Koton Lûgat365 kıyafet modelleri

Lugat 365 Baskılı T-Shirt – Satın Al

Hissikablelvuku: Henüz gerçekleşmeden önce olacakları hissetmek. Önsezi. Dilimize Arapçadan geçen kelimenin açılımı hiss-i kabl-el vuku şeklindedir. Birebir tercümesi, olmadan önce hissetme şeklinde yapılabilir.

Koton’un Lûgat365 koleksiyonu ve diğer Koton ürünleri şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘da satışa sunuluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir